reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Na Śląsku upał! :p zresztą podobnie jak w całej Polsce ;)

Wróciłam z zakupów i padam.

No nic! ide odpocząć! ;)
 
reklama
Aga
naklejki kupiłam na Allegro i są świetne,bo latwo je przykleić,nie zdzierają gładzi i farby a w dodatku możne je co jakiś czas przekladac w inne miejsce.Poza tym są też na allegro takie naklejki piankowe,ale raczej duże i jeden obrazek.A w tym moim komplecie jest kilka dużych obrazków(Kubuś,Prosiaczek,Kłapouchy,Tygrysek w różnych zabawach)i różne małe motylki itp. W sumie tych naklejek jest 45.Widziałam takie na ścianie u koleżanki i baaardzo mi się podobały.
Chyba w temacie o zakupach kiedys umieściłam link do tej aukcji.

Gorąco,wentylator chłodzi,rolety spuszczone.Farby do malowania ścian kupione ;) teraz tylko trzeba zagonić męża do pracy ;D
 
Wiadomością dnia jest wizyta mojej Zuzi u dentystki. Miał byc tylko przegląd a tu wracaja (była z Piotrem) z dwom zabkami zaplombowanymi. Miała je normalnie borowane jak u dorosłych - ale sie zszkokowałam. Sama siedziała na fotelu i była bardzo dzielna, nawet łezka sie nie zaszkliła. Piotr był w szoku że tak sie zachowała - ja też Ma sporo tych ząbków do leczenia. Następna wizyta dopiero na września wcześniej nie ma terminów bo teraz sezon urlopowy sie zaczął. W każdym razie tej dzielnosci u dentysty na pewno nie ma po mamie

Torba już pełna a ja mam jeszcze sporo rzeczy do zabrania i gdzie mam to upchać Chyba przyjdzie mi wziąść dodatkową torbą tylko ze Piotr mnie ubije bo nie ma gdzie tego zmieścic w samochodzie. Nie wspomne o chemi, lekach które nawet nie zaczełam zbierać ale to dopiero jak mała pójdzie spać abym mogła spokojnie pomyśleć.

Jest niesamowicie gorąco, upał okropny. Byłam na powietrzu tylko koło 10 rano i miałam dosć. Mam nadzieje że dzieki temu ze wyjedziemy o 2 w nocy nie uprazymy sie za bardzo. Piotr zabrał Zuzią nad morze i ponoć woda jest tak ciepła ze siedzi w niej po samą szyje. Ja po wyjściu na balkon aby powiesic pranie zrezygnowałam z wyjścia z domu.
 
dzięki Edi.. ja widziałam tez takie ze zwierzątkami z farmy.. a nad tymi piankowymi "kubusiami" tez sie zastanawiałam, ale nie wiedziałam czy sa ładne w rzeczywistości, bo u nikogo ich nie widziałam.. ale skoro chwalisz to się zastanowię
 
Hej mamuski :)
Własnie wróciłam z wizyty kontrolnej u gina. Miałam robione obowiazkowe usg w 30tyg ciazy. Ale Julka miała gdzies pana doktora pokazała tylko kawałek ucha twarz zakryła raczkami i na dodatek jest ułozona przodem do mojego kregosłupa. Wiec nie mogł ocenic twarzyczki czy wszystko ok no i nie mogł za dokładnie zbadac serduszka małej. A na koniec moja córcia wsadziła sobie stopki miedzy nogi ale i tak powiedział ze jest pewien na 100% ze to ksiezniczka ;D
Matko jest taki upał i duchota u nas ze ledwie zyje stopy moje wygladaja jak bułki takie spuchniete ledwie klapki zakładam. Ale humorek dobry bo widziałm moje kochane malenstwo sliczna Juleczke.
Cleo No musz przyznac ze córcia Twoja to strasznie dzielna dziewczynka. Ja mam prawie 25 lat ale dentysta o zgrozo jak nie zobacze strzykawki ze zneczuleniem to nie otworze buzi strasznie sie boje. A tak swoja droga mamuski jak to teraz jest z tym dentystom byłyscie w czasie ciazy na wizycie? Ja sie przyznaje ze nie.
Miłego wieczorka i popołudnia :)
 
A ja chciała sie was spytac dziewczyny, czy wasze dzidzie sa juz UŁOZONE GŁÓWKĄ W DÓŁ??????????????????????
BO MÓJ MAŁY JUZ MA TAKA POZYCJE OD JAKIŚ DOBYCH 3-4 TYG!! :)
 
Moja Jula ma główke na dole tzn bardziej w prawym boku ale juz lekarz powiedział ze to jest prawidłowa pozycja i jest tak od 2 tygodni chyba bo na usg 4d juz tak było i na dzisiejszym :)
 
No to juz wiem, że nie jestem sama :) :) :) bo u mnie to juz tak jest prawie mc, moze dzięki temu mam szpiczasty brzuchol :laugh:
 
Hej! Miałam awarię telefonu - ktoś przeciął kable - i byłam bez netu 24 h. katastrofa!! ;)

A z wiadomości z frontu. Byliśmy wczoraj u nowego lekarza i w czartek idę do szpitala na jakiś tydzień żeby porobić wszystkie badania - takie dmuchanie na zimne. Trochę mi się to nie uśmiecha ale chociaż trochę oszczędzę bo chyba każdy wie ile te bardziej skomplikowane kosztują. Byłam też dziś u mojego starego gina - trochę się pożegnać i podziękować - było miło i na pewno jeszcze do niego wrócę. Jednak na tym etapie jego 3 tygodniowa nieobecność trochę mnie martwiła. Cieszę się bo powiedział, żę w lepsze ręce niż tego nowego by mnie nie oddał i że to naprawdę super lekarz. Trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję, że ten czas w szpitalu szybko minie.
 
reklama
Marglolisku trzymaj się tam! a po powrocie zaraz pisz! na pewno wszystko bedzie OK! ;)

Cleo ta twoja córcoia to faktycznie odwarzna ::)

Co do ułożenia dzidzi to moja Lenka już chyba 3 razy zmieniała położenie, teraz jest niestety ułożona miednicowo!mam nadzieje że do porodu się odwróci bo chyba wolałabym rodzić naturalnie niż mieć CC :)
 
Do góry