reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
Nadziu no przykro mi ale do porodu trzeba mieć wyłącznie swoje paznokcie dlatego że po paznokciach lekarz pozna kiedy sie coś dzieje niedobrego. Ja wiem że nawet przy operacjach czy zabiegach też nie mozna miec. Kiedy ja miałam robiona laparoskopię miłałam żelowe paznokcie i anestozjolog mnie opieprzyła. Na szczęście nie kazała mi usówać żelu ale powiedziała że jeżeli będę w ciaży to żadnych tipsów,żelów czy akrylów.
 
Ja słyszałam, że nawet pomalowane nie powinny być :( Koleżanka trafiła "pod nóż" dość niespodziewanie i miała taki prawie bezbarwny lakier - też jej się oberwało!
 
ja jeszcze zapytam lekarza bo jak mam przeźroczysty żel to przecież wszystko widać i z resztą są przecież paznokcie u nóg....
 
Margolis pewnie że zapytaj, bo może nie będzie problemu:) Ja mówię co słyszałam od kolezanki;) Swoją drogą też mi się wydaje, że bez przesady. Jeśli przeźroczysty to przecież wszystko widać!! No i te nóżki:)
 
Jak miałam łyzeczkowanie to niestety tez dostałam ochrzan za pazurki. A najlepsze jest to że były to paznokcie u stóp bo u rąk mialam swoje nie malowane. Żeby za dłużo nie słuchać ubralam skarpetki. Tak też zrobiłam w czasie porodu Zuzi. Ja mam zawsze umalowane pazurki u nóg wiec ubrałam skartetki :) Teraz teżtak zrobię, u rak mam pomalowane bezbarwnym ale jak by co to moge go zmyć.
 
Niezle z tymi paznokciami. ::) A ja sobie wlasnie dzis tak ladnie pomalowalam. :D :p
Jestem juz po czesci spakowana - teraz ogladam "Gotowe na wszystko" - uwielbiam ten serial :D - a pozniej hop do lozeczka i pewnie po chwili zasne. :p Jutro czesc dalsza pakowanka,szybki wypadzik do miasta,a wieczorkiemw yjazd,jupiiiiiii. ;D Tylko pewnie znowu mi bedzie cholernie teskno za moja psinka i pewnie znowu sie porycze. :(
Milej nocki Brzuchatki! :-*
 
Miłej nocki i ja życze.
Biegne do łożeczka, bo jutro z rana jadę do stolicy, do pracy po jakieś zaległe pieniązki z tamtego roku, co bardzo mnie cieszy :)
Przy okazji odwiedze kilka sklepów :)
A pogoda też mi sie podoba!
Paaa...
 
reklama
Dzisiejsze odcinki Gotowych na wszystko były super!! uśmiałam sie jak nie wiem co!! :laugh:

Ale wkurzają mnie te moje nogi, a dokładnie stopy, cały czas puchną a ta opuchlizna boli!! wydaje mi sie że po prostu moze za dużo sie dzisiasj ruszałam , bo sprzątałam od rana, ale kurde paskudny ten ból i mam go dosyć, bo nie wiem juz co robić!! :p
 
Do góry