reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

dzień Dobry Mamuśki :)
Pogoda za oknem super, nadal wieje chłodny i baaaardzo przyjemny wiaterek (choć współczuje tym,co mają wakacje i już gdzies pojechali) dla mnie pogoda rewelka,choć samopoczucie jakieś kiepskie,od rana ból brzuszka i mdłości-chyba się na tych wczorajszych imieninach przejadłam :( no ale Mamcia tak pysznie gotuje... i jeszcze się chciałam poskarżyć na jakiś deb.li co od szóstej rano przed blokiem trawę koszą-ludzie czy Wy normalni jesteście???? może by już od piątej zaczynać???
Miłego dzionka wszystkim
 
reklama
no o tych paznokciach to pierwsze słyszę.Chyba będę musiała swoje przyciąć,bo mnie jeszcze o sztuczne posądzą,a nie lubię jak ktoś na mnie krzyczy ;)
 
Ja też witam mamuski w kolejny chłodny dzionek! :)

Ja wczoraj zjadłam na obiad krokiety i chyba mi nie posłużyły bo przez parę godzin tak mnie mdliło, że myślałam że zwariuję, ale na szczęście nie wymiotywałam, bo tego nie cierpię. :p Ale mieszkanko wysprzątane i czuję świetnie ;D dzisiaj za to jadę do sklepu, trzeba zrobić zakupy bo w lodówce już powoli zaczyna wiać wiaterek :laugh:
Mam w planie kupić też szlafroczek do szpitala i parę innych drobiazgów.

No to miłegoi dzionka !!

 
Dziewczyny a zdarzyłio Wam się coś takiego jakby to nazwać - ostre uderzenie gorąca, tak jakby pot oblał Cię całą i momentalnie spuchnięte stopy??

 
Margolis,wybuchy ciepła zdarzały mi się jakiś czas temu,ale stopy nie puchły i do tej pory nie puchną.
Mycha, to udanego szaleństwa na zakupach,mam nadzieje że pogoda u Ciebie sprzyja długim spacerkom.Ja już szlafroczek mam - tak sexi różowy ;)
 
Aniu to w szpitalu będziesz sexi mama na porodówce :D :D

Margolis ja też miewam takie napady a o stopach już nie pisze bo musiałabym tylko narzekać :p
 
Ja się tym napadem to nawet troszkę przestrszyłam bo trwało to chyba parę sekund nagle oblał mnie pot oi momentalnie spóchły stopy a ja wtedy nic nie robiłam - siedziałam sobie wygodnie....
 
reklama
Czesc Dziewczynki. ;)
Ja juz jestem po ostatecznych zakupkach przedwyjazdowych. ;) Teraz bede sie dopakowywac,pozniej jesc obiadek i wyczekiwac cioteczki,ktora ma nas zawiezc nad jeziorko. ;D Smutno mi troszke,bo nie moge zabrac ze soba ALbusi mojej Kochanej. :( Bede musiala wytrzymac te iles dzionkow,heh...

Milego popoludnia Wam wszystkim zycze! :D
 
Do góry