reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

No więc ( w końcu po godzinnej mordędze z drukarką ;) ) udało mi się wydrukować ten "Język niemowląt" :) Po wstępnych oględzinkach stwierdzam, że całkiem interesująca jest.Będzie co czytać w wolnym czasie i po narodzinach Maluszka :)
 
reklama
Agutka,proszę bardzo.Wysłałam Ci z dwóch adresów - prywatnego i służbowego,daj znać jak już odbierzesz,że dotarł. Poleniuchuj nad tym jeziorkiem trochę za nas,bo my na urlopik się nie wybieramy :(
 
Aniu,wszystko doszlo (7 rozdzialow) - slicznie dziekuje! :-* Poleniue za Was napewno. :D Teraz juz chyba do konca ciazy,bo bede sie starac o przedluzenie zwolnienia. ;)

Haha,ale numer! ;D Chcialam napisac "poleniuc*uje",ale sie nie da,bo wykrylo w srodku tego wyrazu brzydkie slowo,hahaha! ;D
 
My juz z Zuzienka uciekamy,bo za godzinke wyruszamy juz sie powczasowac. :D Milych dzionkow beze mnie Mamuski,hihi. :D Jakby ktoras chciala zawitac w Bronkowie,to dawac mi znac na komoreee! ;) Buziolki Laseczki! :-*

Nadziu,specjalne buziaczki dla Was Rybki! :-* :-* :-* :-*
 
Hej Mamuski :)

Agutko dziekuje za Buziaczki kochana Żabki :) Wypoczywaj i baw sie dobrze nie mysl o głupotkach. Relaks i jeszcze raz relaks :) :-* :-* :-* :-*

Ja przed chwila wróciłam z pracki i nie powiem jestem strasznie zmeczona mimo iz wiecej leniuchował niz pracowałam ;). Dobrze ze wieje wiaterek i nie jest tak strasznie duszno. No i wreszcie doprowadziłam swój pokój do porzadku musze tylko jeszcze dokupic jkas komde z szufladami najlepiej.
Pozdrowionka i miłego popołudnia i wieczorku :)
 
Ja też już w domciu! Byłam na zakupach, oprócz spożywki, warzyw i owoców kupiłam fajniutki niebieski szlafroczek już do szpitala za uwaga 10,oo zł. z polarka lub coś podobnego, ale miałam szczęście he he!! :)

Mąż też wrócił z pracy i przygotowuje pstrąga na kolacje ;) ja zrobiłam sałatkę i gra!! ;)

Agutko miłego wypoczynku i baw się dobrze!

Nadziu a ty jak długo masz zamiar się jeszcze męczyć w tej robocie??
 
reklama
No Mychus z tym szlafroczkiem to rzeczywiscie super trafiłas cena bardzo atrakcyjna :)
Wiesz ja byłam na zwolnieniu 3 miesiace musiał dojsc do siebie wiadomo po czym. Tak miałam fatalne wyniki i cisnienie raz bardzo niskie raz bardzo wysokie i cały czas mi krew z nosa leciała ale w wiekszosci to było przez nerwy. A pozniej moja mama i ciocia zaczeły mnie namawiac na powrót do pracy zebym miedzy ludzi poszła i nawet nie powiem dobrze mi to zrobiło bo nie mysle o głupotach. Tez kurcze bałam sie tej komisji z zusu.
Ale w pracy az nie poznaje mojej szefowej zupełnie inna kobieta codziennie pyta jak sie czuje i mówi ze jak cos to w kazdej chwili moge pojsc do domku. Ale mysle ze pewnie w sierpniu to juz bede na zwolnieniu.
Najbardziej to dokuczaja mi plecy ale jakos daje rade :)
 
Do góry