reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Martruda,na cebulę (zwłaszcza smażoną) to nie moge nawet patrzeć od początku ciąży,choć wcześniej całkiem ją lubiłam,sam zapach wywołuje u mnie mdłości.A czosnek uwielbiam.
 
reklama
Bo wiesz co, Aniu, ja wczoraj tak miałam po zjedzeniu chłodnika, w którym był też czosnek... Czułam się fatalnie. Ale może taka uroda tej ciąży, a mój Romek pewnie, jak się okaże, nie będzie lubił czosnku ani cebuli :)
 
Martruda,główka do góry,jeszcze trochę i najemy się i cebulki i czosnku i innych smakołyków bez szkody dla Dzidziusiów :) a póki co poostaje jedynie ograniczyć lub wyeliminować to co nam szkodzi,chociaż czasem trudno przewidzieć czy coś tam akurat nie spowoduje mdłości lub wymiotów.Ja w sumie nawet nie wiem,co to są wymioty w ciąży-do tej pory zdarzyły mi się tylko dwa razy,za to nieobce mi są nudności i zgaga :( ale damy radę :)
 
Ja też witam w piękny dzień!! :) (narazie jest piękny bo nie ma upału ;))

Ale dodatkowo ciesze sie nim dlatego, że dzisiaj pierwszy dzień w domku na zwolnieniu :laugh: ah jak pięknie :laugh:
Nastawiłam już pranko i mam plany porządkowe w domku - dzisiaj mam zamiar zacząć od sypialni i w końcu wytrzeć podłogi (o ile jeszcze będę miała siły) bo wstyd mi przyznać kiedy oststni raz je wytarłam,ale to dlatego że u nas przodownikiem pracy jest odkurzacz, a ja po prostu już nie mam siły na takie porządki jak przed ciążą, bo brzusio nie pozwla ;)

No to tyle i biorę się do roboty!!
 
Witam :)
I zrobilo się chłodno co mnie wcale nie smuci :) W niedziele przyjeżdzajagoście na urodzinki Zuzi wiec już dziś zaczne robić zakupy aby powoli kompletowac produkty. Wszytkiego na raz nie dam rady. Jutro mam wyzytę u gin i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo we wtorek chcemy wyjeżdzać.
Agutko ja chętnie siespotkam dla Bronkowo dla mnie odpada. Mogę sie spotkać w Krosnie. Moja teściowa mieszka niedaleko Krosna a moja ciocia w Krosnie. Swój czas bedę dzieliła miedzy dwie miejscowości. Niestety nie mam prawka aby sama wziąść autko wiec jestem uzależniowa od meża a on już mi zapowiedzial ze nie bedzie cały czas w samocgodzie siedział bo i tak połowe pobytu bedziemy jezdzić aby rodzinkę poodwiedzać. Tak wiec ja chętnie ale tylko w krosnie.
 
Macie racje pięknie dzisiaj! taki chłodek! Ja się zaraz zbieram do kosmetyczki zrobić sobie paznokcie a co mamusi też się jakaś przyjemność należy ;) a po południu z powtórką wyników do lekarza. Mam nadzieję, że po bakteriach już śladu nie ma. A dzidziorkom moim też chyba pogoda służy bo kopią od rana tak że szok! :)
 
Cleo to imprezka ci się szykuje - super!! ;)

Margolisku jasne że mamusia musi ładnie wygądać, a co to kurde? ;) ja mam nawet zestaw do paznokci żelowych, ale nie chce mi się ich robić, bo samemu sobie to dużo czasu potrzeba. Mimo że mam ten czas to wole go wykorzystać na coś innego, a po za tym do porodu i tak nie można mieć tipsów więc kapa tak zwana :) ;) :p
 
W moich planach na dzis też mam manikiur i pedikiur bo w końcu jak siedobrze wyglada to sie i dobrze czuje :) Umyłam i zrobiłam porządek w lodówce, przygotowuję 3 obiady na raz. Jeden normalny dla nas a 2 dla Michała który zostaje w domu kiedy my pojedziemy na urlop. Troszkę muszę tego mu przygotowac. Bolą mnie nózki wiec teraz odpoczywam.
 
Cleosiu,szkoda. :( Mi wlasnie tak niebardzo Krosno pasuje,bo tez nie mam swojego auta,ani prawka,ale jakby co,to mam Twoj numer komorki,wiec napisze. ;)

Mamaoska,a jak z Toba? ;)

Ja wlasnie wrocilam z zakupkow - pokupowalam sobie pare kosmetykow na wyjazd i super rybaczki pod brzuszek (niekoniecznie ciazowe ;) ) - rozowe lnianie,pod kolankiem maja blyszczace koraliki. :D Ah i oh. :D I tylko 25zl mnie kosztowaly - i to nie w lumpexiku,tylko w zwyklym sklepie. ;D
Teraz sobie troszke ciuszkow poszykuje na wyjazd,a pozniej albo jutro je spakuje. ;)

Podsumowujac - humorek od rana mi sie juz poprawil. ;)
 
reklama
Czesc Mamuski :)
Matko jaki przyjemny wiaterek dzis zupełnie inaczej funkcjonuje i nogi nawet tak nie spuchły.
Juz mi przeszlo i mam nadzieje ze wiecej takie akcje sie nie powtórza. Przeciez takie szarpanie jest bez sensu.
Agutek no wreszcie dobry humorek :)
Mychus nie mozna miec tipsów? Kurde ja nie mam ale mam utwardzane własne akrylem. Jak mozesz to napisz mi cos wiecej na ten temat tak bede musiała usunac akryl.
Pozdrawiam i zycze miłego popołudnia i wieczorku :)
 
Do góry