reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Aga cóż mam dodać. Podpisuję sie pod tym wszystkim co juz pisały Dziewczyny. Będzie dobrze, jest dobrze - tak trzeba myśleć bo pozytywne myślenie jest najważniejsze.

U mnie mimo, że nie ma i nie zanosi się na burzę zrobiło się tak fajnie na dworku - tak rześko.

Na jutro obiecałam sobie, że zrobie pożądki w regale i szafie - zobaczymy co z tego wyjdzie?

 
reklama
Dzień dobry wszystkim :)
Ale u nas dziś super pogoda-wczoraj lało jak z cebra chyba z dwie godziny,wiało aż trzeba było wszystko z balkonu wynieść i generealnie zaj.bista burza była ;D dziś od rana jest super chłód, wieje delikatny wiaterek i nawet słonka nie widać :laugh:

Agamy również jesteśmy z Tobą.Trzymajcie się z Franiem dzielnie i oby wszystko dobrze się skończyło.
 
Hej Dziewczynki! :D My wlasnie jemy sniadanko i pijemy kawke. ;) Dzis rekord! Wstalam o 7:10. :D Za chwilke bedziemy sie ubierac i zmykamy dostarczyc zwolnienie do pracy i urzedu pracy,no i odwolac urlop badz go przesunac. :) Pozniej szybko do domku,bo chyba szykuje sie kolejny duszny dzionek,mimo iz wieczorkiem tak fajnie padalo,az milo bylo zasypiac... ::) :) Milego poranku wszystkim! :-*
 
A mi się powoli kończy laba... Moja Julka ostatni tydzień teraz chodzi do przdszkola, a potem to już w domu będzie siedziała :( Będę musiała wymyślać jakieś atrakcje. Najgorsze jest to, że u nas blisko nie ma żadnej czystej wody do kąpieli i będę musiała jej robić jakieś dłuższe wycieczki...
 
Hej! Ja już dziś wstawiłam pranie kolejnej porcji ciuszków, wywiesiłam pościel maluchów na dworze żeby się przewietrzyła i mam w planie obszywanie pieluch i prześcieradełek! Zobaczymy jak mi pójdzie z realizacją... ;)
 
Agamamaani! Trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie! Na pewno wszystko będzie dobrze, w końcu jesteście oboje pod dobrą opieką lekarzy. Trzymamy za Was kciuki bardzo mocno!
 
Witam ;)
W nocy przeszla kolejna burza i mąż porobił sliczne zdjęcia.Jestem już po prasowanku,bo się nazbierało a za chwilę pójdę na spacer bo nie ejst na szczęsci mocno gorąco ;)
 
dziewczyny dzięki za pociechę..
ostatnio rzadko zaglądam do kompa, bo mam na głowie szwagra i to on głównie przed kompem siedzi..

no ja troszkę dziś już wyluzowałam bo wczoraj to płakac mi się tylko chciało..
Franio się specjalnie nie śpieszy, szyjka OK, ale moja wątroba za to niebardzo.. Gin powiedział, że ginekologicznie wszystko super, szyjka w normie, zero rozwarcie.. ale i aby uniknąć zatrucia dziecka w łonie matki muszę być pod nadzorem.. dziś o 16 idę na konsultacje hepatologiczno - ginekologiczne.. zobaczymy co konsylium stwierdzi i albo do szpitala pójdę albo nie.. oj mam nadzieję, ze się skończy na ostrej diecie w domu..
 
reklama
Do góry