reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Czesc Mamuski :)
Wróciłam z pracki zjadłam obiadek oczywiscie na słodko ryzyk z truskaweczkami ;D
Mychus super ze z Twoja Niunia wszystko cacy
Adasia Twój Igorek to superman
Agutku prosze bardzo musiałam sie z Toba wygadac bo tak pisac i pisac a no i ja tez dziekuje za telefonik kochana :-* :-* :-* :-*
Co do mojej szafy to panowie wczoraj skonczyli przed 20 i jak sobie poszli to wielkie sprzatanie zmywanie szafy podłogi i odkurzanie wiec padłam jak detka i jeszcze tak duszno mimo ze burza wczoraj wieczorem była.
A dzis układanie rzeczy do szafy ehhh ale juz koniec widac :)
Matko po raz pierwszy w zyciu chce zeby była zima no moze nie taka straszna :)

Pozdrowionka Mamuski :)
 
reklama
A ja wbrew wszystkiemu wolę lato niż tą okropną zimę... Trochę mi ciężko i stopy puchną ale daję radę lepiej niż w zimęa wtedy przecież to był dopiero początek...
 
Nadziu,rozumiem. :) Ja tez wole sie wygadac przez telefon niz przez gg,czy smski. :) Dziubasy Dziubki i prosze sie juz przestac przejmowac (wiadomo czym),bo to cos nie jest tego warte. :) Wiesz,ze damy rade. :D Pamietasz,co mowilysmy o tym,ze za kilka lat i w ogole? Wiec tego sie trzymajmy,a napewno bedzie super! ;D :-* :-* :-* :-*
 
dziewczyny właśnie dzwonił do mnie gin :-[ dzwonił żeby mnie poinformować, że znów spadły mi wyniki badań.. mam jutro stawic się na kontrolę i jakby co to natychmiast do szpitala.. powinnam zacząć brać sterydy na przyspieszenie rozwoju płucek Frania i spróbowac utrzymać go jeszcze min. 5 tygodni w brzuszku.. buuu boję się
 
Agamamaani,osz kurde felek minimum 5 tygodni? To az tak mu spieszno do porodu? Jezuuuu,Agus,trzymaj sie! Az mi ciarki przeszly. :( Bedzie dobrze! Musi byc! Uwazaj na siebie i odpoczywaj jeszcze wiecej! Matko,nie wiem,co powiedziec! :( Trzymam za Was kciuki i moja Zuzia swoje malutkie tez! Franiu,nie spiesz sie jeszcze do nas! Zobacz,jak u mamusi w brzusiu jest fajno... Nic Ci sie zlego nie dzieje,plywasz sobie i nic poza tym... Jeszcze na Twoje pojawienie sie na swiecie przyjdzie czas! A narazie trzymaj sie mocno brzusia mamusi swojej Kochanej i rosnij zdrowiutko!

Jutro czekam na znak od Was z niecierpliwoscia! :-*
 
Agamamaani trzymaj się napewno się uda .Czytalam ostanio gdzieś na necie o podobnym przypadku i ciążę udało się utrzymać do 38 tygodnia właśnie dziękim lekom i pobycie w szpitalu.Ta dziewczyna wychodziła ze szpitala na parę dni a potem znowu wracala żeby monitorować dzidzię.Uda Ci się , trzymam kciuki i powodzenia :-*
 
Agamamaani! Bądź dzielna i myśl pozytywnie! na pewno wszystko będzie dobrze i maluszek wytrzyma jeszcze długo z przyjściem na świat! My tutaj na pewno mocno w to wierzymy i będziemy za Was mocno trzymać kciuki! :)
 
Aga będzie dobrze.W szpitalu jak coś bedą mieć Was "na oku".A my wszystkie będziemy mocno tzrymać kciuki,aby Franiu za szybko nie wyszedl z brzuszka.

A u nas przeszły od 18 dwie burze z silnymi ulewami.Raz tak grzmotnęło,że sie wystraszyłam a ogólnie burze lubię.
 
Agamamaani -ta kobieta o której Ci pisałam dostała najpierw przed sterydami lek dożylnie o nazwie Hepa-Merz.Wyniki na tyle się poprawiły , że były dobre przez trzy tygodnie i nie musiała dostawać sterydów.Po tych trzech tyg została zakwalifikowana na cesarkę , bo wyniki się pogorszyły ale to już był 37 tc
 
reklama
Do góry