reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Ja mam blisko do Rudy śl, ale coż kiedy to już prawie że termin porodu a może już będę po ;)
 
reklama
Ja mam najblizej do Szczecina (ok. 300km...). Trzeba poszukac jakiegos transportu. ;)
Dzis w ogole mialam paskudny sen... Snil mi sie moj ex - tatus Dzidziusia.  :mad:  Obudzilam sie ze straszna "pikawka"... Normalnie mi cisnienie skoczylo.  :mad: Mam nadzieje,ze mi sie humorek poprawi,szczegolnie,ze dzis wyplatka. ;D
Poza tym wszyscy mnie chwala,ze tak slicznie wygladam... Ze ciaza mi sluzy. :D Ahhh. ;) No i wlasnie dzis zaczal sie 6 miesiac ciazy!!! :D :D :D
 
Dzień doberek :laugh:
Jakoś taki miło się zaczął ten dzionek.Odkąd jestem za zwolnieniu i dałam sobie spokój z wyrzutami sumienia,że nie zostane bohaterka roku ;D budzę się taka spokojniejsza.
Odnośnie muzyki to nie tylko Mozart dobrze wplywa na dzidzię.Mozart dlatego,że wciąż i wciąż badają jaki wpływ ma jego muzyka na intelgncję dzieciaczków.Ważne jest jednak to,żeby słuchać tego co nam się podoba ;) no może wyłączając jakieś ciężkie brzmienia ;D dzieci to wyczuwają i też im sprawia to radść.Poza tym dobrze jest puszczać po narodzinach te nagrania,które dzieci słuchały w brzuszkach.Poza tym fajno jak mama troche śpiewa,bo to najszybciej odbiera.Przypomnijcie sobie piosenki z przedszkola,kolonii i szkoły a maluszek będzie ich w skupieniu sluchał :)
Ja swojemu spiewam kilka razy w tygodniu,wieczorem jak się wlożę do łózia.I już wiem,że przy kołysankach odpoczywa,a przy wesołej piosence fika ;)
 
A przypomniało mi się co ostatnio powiedziała moja cora.
Jak ja skarciłam żeby uważała na brzuszek, bo tam przecież jest jej braciszek to ona na to że też ma braciszka.
Ja prubowałam jej uświadomić, że jest jeszcze za mała to ona i tak na swoim.
,, Mamuś ja mam braciszka w brzuszku i koniec!!!!! " No to mam w domu dwie ciężarne ;D

modelka14eh.jpg

Moja modelka
 
Ja też mam blisko do Rudy Śląskiej bo nawet tu pracuję a Plaza jest ode mnie rzut beretem, ale w sierpniu już bedzie za późno. Ja na 4 D ide na koniec maja też do Rudy Śl. ;)

ale bardzo dziękuję za link!!
 
Alez mnie czeka teraz zaprawa ;D zmieniamy sobie kuchnię i różne w niej bzdety i już jutro przyjeżdża kuchenka a w czwratek meble ;) nie mogę się doczekać końcowego efektu ;) szkoda tylko,że moje konto tak drastycznie zubożeje ;D
 
Hejka Mamuski :)
Mnie tak samo czeka rewolucja w moim pokoju. Przeszłam juz malowanko i inne tego typu bzdurki.
Jeszcze musze wszystkie mebelki pokoju wymienic bo nie ma miejsca na ciuszki i rzeczy dzidzi.
Mysle na temat szafy do zabudowy bo to chyba najlepsze rozwiazanie. Tylko moje konto obawiam sie ze tez juz na wykonczeniu a to dopiero poczatek.
Ale z dnia na dzien coraz lepiej sie czuje (psychicznie)
Jeszcze zeby nogi tak nie bolały to by była istna floryda :D
 
A ja dzis umylam lozeczko i zaczelam skrobac,ale niestety rozpadal sie deszczyk i musialam przerwac moja pracke. :( Ale takiej mi to frajdy dostarczylo,ze jutro wracam czym predzej z pracki i zabieram sie za dalsze robotki zwiazane z odnawianiem wyreczka dla Dzidziusia. :D
 
reklama
a takiej mi ochoty na to narobiłas, że sama zacznę tez zaraz skrobać łóżeczko..
jak tylko robotnicy pod oknem przestaną mi pukac i stukac, bo płot między posesjami stawiają.. bedzie rpawie dokładnie pod moim oknem stał..
a może macie pomysł co ładnego pnącego - najlepiej pachnacego - mogę na ten płot posadzić.. dodam, ze to kamiennica, a ja mieszkam na wyskokim parterze i mi własnie bedzie ten płot w oczy zaglądał.. więc wolę posadzić jakieś roślinki ..
 
Do góry