reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

no własnie coś nic sie nie dzieje, żadnych nowych mamusiek:-D

może Mycha juz urodziła?? trzymam kciuki:tak:

a może ja wkrótce urodzę.. bo jak nie to tez sie przepisuje na październik:eek:
 
reklama
witam mamuski po krotkiej rzerwie:)
jak samopoczucie no trzymam za was kciuki jeszcze nie dawno ja czeeeeekalam.. a teraz przyzwyczajam sie do bycia mama:)
mycha juz niedlugo :)
a jak tam mija?
buzaki owocnego czekania:)
 
Dziewczynki,wybaczcie,ze dopiero o tym pisze,ale wczesniej nie mialam czasu. ;-) Rano dostalam smska od Natalki21 :

"Witaj Agutko.Mam cudownego synka Dominika.Urodzil sie 19.09.2006r. o godz.20:45 poprzez ciecie cesarskie ze wzgledu na male komplikacje dostal 7 punktow,ale jest ok.Jest cudny!Wazy ponad 3700 i dlugi 57cm.Slemy pozdrowienia dla wszystkich mamusiek z BB."
 
Gratulacje dla wszystkich swieżutkich mamusiek i ich pociech. :-)
Za wszystkie oczekujące trzymam zaś kciuki, by wszysto łatwo i szybko poszło, a dzieci okazały się grzeczne jak Aniołki :tak: Szczególnie kibicuję naszym Śląskim mamuśkom Baśce (jeszcze 2w1) i Luczynce, która się dziś rano nie odezwała wbrew obietnicy, a wczoraj skarżyła się na bóle, więc kto wie ... może właśnie przeżywa tę mistyczną chwilę, ma myśl o której mam ciarki :tak:
 
No to kolejny rozdwojony sms. :-D Tym razem od Luczynki :

"16:30 to godzina mojego przyjscia na ten swiat.Waze 3400g i mierze 56cm.Dostalam pelne 10 punktow. A moja mama mimo ciezkiego porodu jest najszczesliwsza kobieta na swiecie :-)"
 
No to kolejny rozdwojony sms. :-D Tym razem od Luczynki :

"16:30 to godzina mojego przyjscia na ten swiat.Waze 3400g i mierze 56cm.Dostalam pelne 10 punktow. A moja mama mimo ciezkiego porodu jest najszczesliwsza kobieta na swiecie :-)"

Hurra ....... Hurraaaaa ... tak czułam Luczynka, że to dziś .... jak tylko Cię rano nie było to wiedziałam, że się rozdwajasz :-D Cieszę się z Tobą i już daję znać na Ślązaczki, bo ciągle o tobie myślałyśmy :tak:

Ukochania od cioteczek ;-)
 
reklama
GRATULACJE LUCZYNKA!!!!! tak myślałam, że skoro milczy to pewnie rodzi!! super!!
no to teraz moja kolej, heheeee... ale dzidzuś nie chce wyleźć:)
 
Do góry