reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Witam dziewczyny:-)

GRATULACJE DLA MYCHY I JEJ CóRECZKI!!!:-D

Podobnie jak Baska, Uleczkaa i truskawka czuję sie fantastycznie, nocka przespana, nic mnie nie bierze:-( na jutro mam termin ale jakoś nie wierze że urodzę w najblizszym tygodniu:no:... buuuuuuu
a juz tak bardzo bym chciała!!!!

A tu już widzę, że synus mamaoski skończył miesiąc!!! GRATULACJE!!

Trzymam kciuki za nierozdwojone:)
 
reklama
Lucy, Uleczka i Truskawka - dzięki za podtrzymanie na duchu. Widzę, ze nie jestem sama. Mam nadzieję, ze my w końcu już też się rozdwoimy ;-)

Ja tez już mówię do mojego maluszka, ze wszyscy już czekają i już czas, żeby wyszedł :-) Dzisiaj nawet przetarłam 2 okna z nadzieją, że może to coś pomoże a tu nic, meble mogłabym nawet przestawiać w takiej jestem dobrej kondycji.
 
TE OSTATNIE DNI SA NAJGORSZE:-( TO CZEKANIE DOBIJA JA JUZ NIE WYTRZYMAM DLUZEJ TEGO CZEKANIA:sick: CIEKAW CO DZIS MI GIN POWIE BO DZIS JEST MOJ TERMIN A TU NIC:confused: DZIEWCZYNY TRZYMAM MOCNO KCIUKASY ZA NAS NIEROZDWOJONE JESZCZE;-) JA TO MAM NADZIEJE ZE DO KONCA TEGO TYGODNIA DAWIDEK BEDZIE JUZ ZE MNA:-)
 
Lucy, Uleczka, Truskawka i Basia - jeszcze ja do was dołączę.
To czekanie mnie dobija, a żadne "sprawdzone" metody wywoływania porodu na mnie nie działają :no: JA CHCĘ JUŻ URODZIĆ:wściekła/y:

Mycha i Luczynka - gratulacje dla was i waszych dzidziusiów :-)
 
Uleczkaa to powodzenia u gina i obyś przyniosła dobre wieści;)

Czy Wam działa "szybka odpowiedź"??, bo u mnie jakoś nie bardzo...
 
Madzia_pl, podzielam twoje checi!!!. Ja mam termin za dwa dni ale lekarz powiedzial mi w ubieglym tygodniu ze ciaza juz jest donoszona i moge urodzic w kazdej chwili. Sama juz gadam do mojej malutkiej, ze tu wszyscy na nia czekaja i zeby zechciala juz sie urodzic.

Pisalas cos o "sprawdzonych metodach" mozesz przyblizyc??? :-)
 
Uleczka - powodzenia u gina. Ciekawe jakie wieści będziesz miała ;-)

Madzia - widzę, że między nami jest 1 dzień różnicy :-) Mnie gin ostatnio jak robił usg to też mówil, że maly juz jest duzy ważył 3350 gr i może przychodzić już na świat a maluszkowi najwyrażniej jest bardzo dobrze w moim brzuszku ;-)

truskawka - wiem, ze do pażdziernika jest jeszcze trochę dni ale ja jakoś chcę koniecznie w tym wrześniu urodzić ;-)
 
reklama
Wiem Baśka, że chcesz we wrześniu - ja też chcę i to bardzo;-), z resztą chyba wszystkie bardzo chcemy;) ;) ;)

Widzę, że Wam gin na usg mówi ile waży dzidzia. Ja kurcze nie wiem. Jestem wściekła, bo ile razy pytam, to dowiaduje się, że to nie ma znaczenia, bo i tak podczas porodu ja muszę się dopasować do dziecka a dziecko do mnie. A przecież to dośc istotna informacja, prawda???
Nawet były problemy, żeby gin mi podał płeć. Jak zapytałam, to powiedział: przeciaż to pierwsze dziecko, więc to nie istotne!!! wrrrr!!! w końcu wydukał, że synek. Szczerze, to bym zmieniła lekarza, ale już za późno.
Czy przed samym porodem robią usg w szpitalu??
 
Do góry