reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Luczynka gratulacje!:-)
Buuuuu....miałyśmy na ten sam dzień termin , a ja nadal z Natalką w brzuszku:)już mi się ryczeć chce,nie mogę się doczekać!!mojego Skarbka!!!ja już też chcę!!!:dry::dry::-). Moj Malutki Uparciuszek każe na siebie czekać!!Gratulację dla wszystkich Mamusiek!!
 
reklama
Hej Dziewczynki! :-) Juz juz pisze - dostalam dzis smska od Mysi. :-D No i jak myslicie? Urodzila czy nie? :-D

"Wczoraj po godzinie 21.00 przyszlam na swiat przez cesarskie ciecie.waze 2840g i mierze 51cm.porod byl bardzo trudny dlatego bylo cesarskie ciecie.niestety jeszcze sie z moja mamusia nie widzialam ale mam nadzieje ze zobaczymy sie nidlugo.Pozdrawiamy wykonczone ale szczesliwe.Milenka z mamusia."

:-D :-D :-D
 
Gratulacje Mycha!!!!!

Już prawie wszystkie rozdwojone. Ile nas jeszcze zostalo 2 w 1??? Ja już naprawde myślę, ze zostanę ostatnia i w dodatku jeszcze pażdziernikowa. Nic mi nie ma. Czuję się można powiedzieć bardzo dobrze, żadnych bóli, skurczy ani czop nie odszedł. Normalnie niewiem czy powinnam coś robić żeby to jakoś przyśpieszyć???
 
a ja mam Smska (dziś 6:45) od MYCHY
Wczoraj po godzinie 21szej przyszłam na świat przez cesarskie cięcie. waże 2840 kg i mierze 51 cm. porod byl bardzo trudny i dlatego bylo cesarskie ciecie. niestety jeszcze sie z moja mamusia nie widzialam ale mam nadzieje, ze zobaczymy sie niedlugo. Pozdrawiamy wykończone ale szczęsliwe.Milenka z mamusią


gratulacje dla MYCHY :laugh2:
 
Czesc wszystkim rozdwojonym i tym 2w1:)
Baska nie przyjemuj sie ja tez dalej z brzuszkiem dzis jest moj termin i jakos nic sie nie dzieje akurat dzis dobrze sie czuje i nocke mialam wkoncu normalnie przespana nie wiem czemu moj uparciuszek nie chce wyjsc:(ja juz nie moge sie doczekac dzis ide do gina mam nadzieje ze dowiem sie czegos o moim malenstwie czy juz jakies rozwarcie jest moze:happy:
Nie wiem jak tu pospieszyc mojego Dawidka na ten swiat uparciuch siedzi w tym brzuszku a ja mu ciagle powtarzam ze wszyscy czekaja z niecierpliwoscia a on kaze nam czekac na siebie hehe
 
Witam Wszystkich po baardzo długiej przerwie.... Ale się tu pozmieniało!!!!! Szczerze, to wolałam poprzednie BB!!

OGROMNE GRATULACJE WSZYSTKIM ROZDWOJONYM;) ;) ;)!!!!!!!!!!!

Jeszcze nie nadrobiłam zaległości, ale widzę, że mnóstwo czytania przede mną... (bardzo się z tego powodu cieszę:) )

A co u mnie? Zniknęłam, bo dzidzia pchała się na świat zbyt wcześnie i wylądowałam w szpitalu, a potem nawalił komp;(((

Póki co też dołączam do mam 2 w 1. Chyba po tych wszystkich lekarstwach się uspokoiło i teraz Wojtek nie ma zamiaru pojawić się po tej stronie... Czekam z utęsknieniem i podobnie jak Baśka czuję się wręcz kwitnąco! Nic mnie nie boli, czopu nie widać. Jedyne co to lekko skrócona szyjka.... A ja już tak bym chciała!

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję rozdwojonym mamom!!!
Ide nadrabiać zaległości.....
 
reklama
Do góry