reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

No i Mycha odpisala. ;-)

"hej.niestety jeszcze czekam.jutro mam dostac kroplowke wic czekam a to czekanie jest najgorsze.pierwsza noc spedzilam na porodowce bo wogole w szpitalu nie ma miejsc i juz bylam swiadkiem dwoch porodow,mam tylko nadzieje ze kroplowa jutro zadziala.pozdrawiam cieplo wszystkie ciocie na bb.caluski"
 
reklama
A ja nadal 2w1 :(
piszę dopiero teraz, bo dopiero teraz paskudy przysłali mi nowe hasło, i to musiałam prośbę ponownie wysłać!
Nie mogę już wytrzymać, mam tak psychicznie dosyć, doła maksymalnego dostałam, jeszcze tutaj u nas był dłuuuugi, maksymalnie nuuuudny i deszczowy weekend. Myślałam, że po prostu umrę z nudów!
Dopiero dzisiaj sklepy otworzyli, to poleciałam od razu rano na zakupy.
Termin mam teoretycznie na jutro - jade na KTG i do lekarki na badania.
Czemu ten Bobas nie chce wyleźć?!
 
Hej Dziewczyny,
W końcu udało mi się zalogować na tym beznadziejnym nowym forum.:szok:
Nie dość że trwało to trzy dni to jeszcze fatalnie otwierają mi się wszystkie posty.

Ja dalej 2w1 i nic wiele się nie dzieje :wściekła/y: Jakieś tam bóle mam, ale bardzo nie regularne. a tu tylko 6 dni zostało.

Gratuluje wszystkim nowym mamusiom. No i trzymam kciuki za te, które jeszcze są w tym stanie co ja ;-)
 
:happy:gratulacje dla nowo rozdwojonych.. za Myche 3 mamy kciuki..

:eek:forum dalej mi się nie podoba.. nie umiem sie tu odnaleźć.. brrr.. jakoś zimno tu i dziwnie..
 
Witam kochane mamusie i te przyszłe (oby szybko :))
Już się nie mogędoczekać kiedy każda z nas bedzie trzymać swoje maleństwo a przecież już tak niedużo brzuszków zostało :-)
 
Cześć Mamusie! Ja nadal stan 2w1. Trzy godziny skurczy nocnych..te bolały i były intensywne po czym ustały:(...wrrr..
Jedziemy zaraz na ktg, pewnie znowu bedzie zero akcji skurczowej..a ja juz tak bardzo chcę!.
Odezwiemy sie poźniej. Bużka:-):-p
 
Dziewczyny ja nadal 2 w 1. Jeszcze mam 7 dni a tu cisza, żadnych dolegliwości, bóli, skurczy. Chyba bede musiała się przenieść do pażdziernikowych.

Co z mychą i luczynką???
 
reklama
Już dawno żadna nie urodziła.
trzymamy kciukasy za Mychę. Może już ma maleństwo przy sobie:-D
Luczynka też się dziś nie odzywa, może i ją wzięło?
A czy wiadomo co z Miją??
 
Do góry