reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Hej ! Ale to forum paskudnie chodzi, a ja nawet nie widzę zdjęć tylko same linki! Nie wiem o co chodzi?!!!
 
reklama
Witam.
Widzę, że jednak powoli wrześnióweczki się rozdwajają - GRATULACJE DLA WSZYSTKICH WEEKENDOWO ROZDWOJONYCH MAM.

Jaka ja jestem szczęśliwa, że moja Oleńka to takie spokojne dzieciątko.
Już jesteśmy po pierwszych wizytacj gości (byli dziadkowie, wujek i mo brat z żonką i dziećmi), kolejne wizyty w tym tygodniu i w następną sobotę.
 
Megi jak ja ci zazdroszcze ze masz juz swoje malesntwo przy sobie ja dalej 2w1 a mialysmy termin na ten sam dzien zostaly mi jeszcze 3 dni wiec moze cos sie zdazy ja juz nie wytrzymam dluzej w wersij podwojnej chce juz dzidzie miec przy sobie wykonczy mnie to czekanie:(
 
Uleczkoo głowka do góry. trzymam za Was kciuki aby TA chwila nastąpiła jak najszybciej. Wypróbuj mój sposó przyspieszenia/wywołania porodu - ja masowałam sobie brodaweczki, w obu przyrzypadkach (porodach) to wywołało u mnie skurcze a reszta potoczyła sie sama. Tylko masuj nawet jak juz będzieśz czuła skurcze to powinno przyspieszyć.
Życze aby ta metoda pomogła.
 
Hej, no i wróciłam do domu!!!
Jutro mam się stawić rano nadczczo (czy to się tak pisze?). Na izbie przyjęć byłam bliska płaczu i już chyba tylko wstyd mnie powstrzymał przed rozryczeniem się :( do tego był tam straszny meksyk. Jakaś babka, która wychodziła i podsłuchała moją rozmowę z gin na temat tego, że mnie jutro do kroplówki podłączą, żeby wywołac powiedziała mi, żebym się nie godziła na oksytocynę... wszystko tylko nie to, schody, sex, spacery byle nie oksytocyna....
A ja mam juz to w du..., chce urodzić. Jest mi już sytrasznie źle, 8 dni po terminie, kurcze to już przesada :((((((((
 
reklama
Do góry