reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
No i tak jak myślałam:)zero gotowości porodowej :-[mamy czekać do terminu czyli 24 wrzesień ( w koncu to juz nie długo - wersja optymistyczna ). Lekarz nie zalecał wywoływania porodu drogami naturalnymi...wspomniałam mu o takiej opcji ;D, stwierdził ze skoro szyjka nie jest gotowa a odejdą wody wowczas funduję sobie swielokrotnione bóle, więc uspokoiliśmy się trochę .
W domu remoncik dobiega końca więc jeszcze trochę i bedziemy odpoczywać :Dmoże juz w powiększonym gronie.
Właściwie 15 września chce isc do kina na "samotnosc w sieci" więc moze lepiej ze nie ma gotowosci, randka z mężem<jupi>.
Buziaki
 
MEGi witaj znów..
szybciutko zawitałas do nas po porodzie..

dziewczyny odpoczywajcie teraz poki macie czas.. ja już na oczy ledwo widzę
 
Halo.Ja melduje się jeszcze 2 w 1. Moja dzidzia jeszcze tak bardzo sie rozpycha,że siedzieć nie umiem.W niedziele mam zgłosić sie na oddział.Ciekawe czy będą chcieli mnie zbadać czy będą kazali przyjść w poniedziałek,a jesli zbadają mnie w niedziele to jestem ciekawa czy zostanę już w szpitalu ???
Zostały tylko 4 dni (albo aż 4 dni ::) ) sama już niewiem ::) Mam milion myiśli na minute,są i te pozytywne i te negatywne ::) Pozostało mi czekać do niedzieli i wtedy coś się rozstrzygnie :) mam nadzieję,że powiedzą mi już coś konkretnego ::)

Trzymajcie się dziewczyny ;)
Buziaki :-* :-*
 
Urodziła następna srześniówka Pełnapsikus napisała wczorej
"Urodziłam zdrowego i pięknego syna waga 3600 wzrost 56 jak na swój wiek jestem dużym mężczyzną.Urodziłem się o 3.30 dziś 13stego. Byziaki"
 
Witajcie:)
no i gratulacje dla świeżo rozdwojonej mamuśki!!! znowu cos się zaczyna dziać!!!
a jak tam koleżanki po terminie?? dzieje się coś??

ja nadal 2w1, od rana cała masa problemów... wydzwaniam po ZUS-ie i takich tam, żeby się czegos dowiedzieć :( mam się sama zwolnić z pracy, albo za jakis czas zostane bez świadectwa pracy i bez zaświadczenia o zatrudnieniu, bo firmę kupuje jakis rusek, a zatem szukaj wiatru w polu, parnoja!!!!
i to akurat takie stresy przed porodem :o takie coś to tylko może być w Polsce!!
no nic ide się dowiadywać....
miłego dzionka ;)
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Ja jak widać dalej 2w1 i juz nawet nie mam siły sie skarżyć Wam jak mi to źle :p ;) więc daje już spokój ;)
Gin mi na ostatniej wizycie powiedział że jak do niedzieli nie urodze to mam sie stawić w szpitalu 22 września :p tylko że jak sobie pomyślę że jeszcze mam czekać ponad tydzień to mnie szlak trafia :p I dlatego w sobotę chcę zadzwonić do mojego znajomoego gina i zapytać czy nie mogę sie stawić w szpitalu juz w poniedziałek, tylko nie wiem czy sie zgodzi ::)

Cały czas też czekam na kasę z ZUS i nie ma no! wczoraj dzwoniłam do nich i powiedziano mi w zasiłkach że od nich lista wychodzi 13 a kiedy księgowość to wyśle to oni nie wiedzą ::) :p tu k..a brak mi już słów. Nie mam zapałconych rat do banku, w końcu zaczną mnie ścigać ;)

PELNAPSIKUS GRATULUJEMY SYNUSIA !!! ;) ;D

 
Do góry