reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Mju a niemożesz iśc do szpitala i powiedziec żeby ci ktg zrobiły bo masz wrażenie że odchodzą ci wody i niech sprawdzą ich stan odrazu?
 
reklama
Ja również witam 2w1.
Wczoraj wieczorem robiłam masaż brodawek - średnia przyjemność :mad:
Ale jakiś mizerny efekt był bo obudziłam się w nocy ze skurczami. Niestety po godzinie przeszły. Tak myślę, że jak by trochę więcej tego masażu, to może by dało wskazany efekt. Dziś znów sprzątałam, umyłam kolejne okno, wyzamiatałam cały plac przed domem. Wieczorem wezmę porządny prysznic i spróbuję tego masażu raz jeszcze. Ale z waszych wypowiedzi wynika, że choćbym stawała na głowie, jak jeszcze nie nadszedł mój czas to guzik z tego :(

Trzymam kciuki za Anię i Dzikuskę.
 
Mija ktg miałam robione wczoraj i wszystko niby ok, ale tak sobie myślę, że najwyżej jutro pójdę do innego szpitala, niech mnie ktoś inny zobaczy, bo ja zawsze tylko do jednej lekarki a może warto spróbowac gdzieś indziej...
No nic zobaczę
 
Madziu dokładnie tak jest :) ja znowu dzisiaj słyszałam od kolejnej osoby że najlepszym sposobem jest wymycie lub wypastowanie podłogi na kolanach. Ponoć efekt murowany ::) hmmmmmmmmm no to popatrzę na"M ja miłość" i zabiorę sie do sprzątania ;)
 
Ja również w stanbie 2 w 1 ;D skurcze przepowiadajace ale co z tego:)skoro mijają , czop odpada ale co, skoro córeczce dobrze u mamusi. Jej jakbym chciała juz ::). Jadę n a 17 do ginka wiec moze on cos powie..buziaczki
 
Dzikusko ja rowniez trzymam kciuki za CIebie!  ;) Czekamy na jakies wiesci.

Cud w takim razie czekamy na wiesci po wizycie :)

A ja juz calkowicie przestaje wierzyc w te naturalne metody wywolywania porodu, nic nie skutkuje i to juz od kilku dni :( No niby wg OM termin mam na 24. ale lekarz znow potwierdzil w poniedzialek ze w ciagu tego tygodnia powinnam urodzic jezeli wszystko pojdzie tak jak do tej pory. Ale ja w to juz chyba tez nie wierze, ehhh  :(
 
Cud czekamy na wieści po wizycie ;) ja narazie na kolanach umyłam podłogę i kibelek w łazience, teraz biorę sie za sypialnie i zobaczymy ;)

Luczynko ja też już przestałam wierzyć w te wszystkie naturalne metody wywoływania porodu i w sumie to sama nie wiem po co się biorę za to mycie, ale i tak nie mam co ze sobą zrobić wiec jest mi już wszystko jedno ;)
 
reklama
Do góry