reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

PEŁNAPSIKUS-GRATULACJE DLA CIEBIE I SYNKA :)

A ja nadal chodzę podwójna. NOcka była bardzo spokojna. Oliwka od wczoraj prawie sie nie rusza wiec zaczyna mnie to juz martwic, nawet wieczorem, o swojej stalej porze sie nei ruszala, tylko sie przeciagnela z dwa razy i to wszystko. Moze ja juz za bardzo panikuje :( Ale teraz kazdy ruch, skurcz czy bol "obserwuje" bardzo dokladnie. A tu nadal jedno wielkie nic! Zaraz zmienie sobie suwaczek, bo na obecnym mam termin wg USG, ale juz nie wierze w to ze urodze w tym tygodniu, tak jak mowil moj gin. I zmienie na date wg OM :(
 
reklama
Boże ja w ogóle nie w temacie jestem!! :o Tyle juz z Was urodziło a ja nic nie wiem. :( To juz bardziej byłam zorientowana jak byłam w szpitalu, bo Agutka mi smski przysyłała. Kiedy ona urodziła??? ::) Musze sobie chyba lepiej czas zorganizować przy małej żeby tu częściej zagladać. ;)

Wszystkim kolejnym rozdwojonym mamusiom składam wielgachne gratulacje i życze zdrówka!!! ;D
Mycha a Ty pogoń to swoje maleństwo, bo cos za dobrze jej w brzuszku! ;) ;D

Pozdrowienia
 
Renee dzięki ha ha ;) a tak wogóle to faktycznie fajnie by było, gdybyś częściej do nas zaglądała ;)

Luczynko mój gin mi mówił że termin porodu wyznacza sie tylko na podstawie OM nie na podstawie USg, bo wiadomo że kazde dziecko rozwija sie inaczej i to że jedno jest większe od drugiego, a mamusie są w tym samym tyg ciązy to wcale nie świaczy o tym że ten większy dzidziuś urodzi sie wczesniej, bo może szybko przybierać na wadze ale jego inne narządy nie są rozwinięte, a te rozwijają się w takim tempie jak natura chciała.Natomiast komputer USG oblicza przybliżoną wagę płodu na podstwie wielkości dzidzi (głowki, nóżki itd) i dlatego podaje ze np jej wiek to 35 tyg podczas gdy dzidzia ma np 33 tyg.​
dziecko prawidłowo ma spędzić w brzusiu mamy 40 tyg i koniec a to że rodzi się wczesniej no to już na to nikt nie ma wpływu ;)
 
Mycha ja to wszystko wiem, tylko ze caly czas wszystko jednak wskazywalo na to ze to bedzie blizej 15. niz 24.; tym bardziej ze przed zajsciem w ciaze mialam troche problemow z miesiaczka-mialam raz na dwa miesiace albo dwie w jednym miesiacu ::) wiec wyliczanie wedlug tego bylo dosc trudne. No i po badaniu w poniedzialek lekarz powiedzial ze Oliwka powinna sie urodzic w ciagu tygodnia, a najlepiej w sobote lub niedziele bo ona ma wtedy dyzur w szpitalu ;) Bo szyjka jest juz calkowicei skrocona i teraz czekamy tylko na rozwarcie bo bylo bardzo lichutkie :( No wiec czekamy i cala rodzinka 3mamy kciuki za rowarcie :laugh:
 
Luczynka u mnie jest tak samo. Szyjka skrócona wchodzi jeden palec, ale tak już mam od miesiąca. Ponoc od zapłodnienia powinno minąc 266 dni, tylko znaj dokładnie datę. Ja będę próbowała męża jutro zgwałcic. >:D ;)Dziś jest w pracy .Każdy mąż pomaga? Nie boi się. Skoro sam nie chce to muszę. :p Jeśli wywoływany bardziej boli to on musi mi pomóc.
 
Mija no dokladnie, zebym to ja wiedziala kiedy to bylo ::) U mnie byla roznica trzech tygodni miedzy ostatnimi wizytami u gina i powiedzial ze jest postep i jesli tak dalej pojdzie to w tym tygodniu, a jesli nie to mam sie stawic dos pzitala 28. rano. Ale do tego czasu to ja osiwne :( A do tego jestem wykonczona juz zarowno fizycznie jak i psychicznie. Najbardziej to dobija mnie moja tesciowa, ktora mieszka razem z nami i pyta mnie dziennie z trzy, cztery razy czy to juz? Ostatnio nie wytrzymalam i sie na nia wydarlam, ze gdyby to bylo juz to bym sobie tak normalnie po domu nie chodzila i z nia gadala :mad: Potem bylo mi troche glupio ze sie tak unioslam ale juz nie moglam. Teraz jednak nie mam juz zadnych wyrzutow bo jej to nie ruszylo i nadal mnie meczy, ehh... :(
 
Hej!
PEŁNAPSIKUS GRATULACJE
Ja nadal 2w1! Jak tak dalej pójdzie to przestanę tu zaglądac bo coraz częściej zamiast się cieszyć to zazdrosc mnie zżera! Noc fatalna myslałam, że może to juz a tu g... wszystko przeszło, cały czas chce mi się wymiotować, jestem nie do zniesienia dla meza i dla samej siebie też... Mam dośc
 
reklama
U mnie 6 dni. Więc albo 19, albo 25. Mnie tez każdy pyta to jeszcze? Teraz odpowiadam już w sobote. Ale wolałabym naturalnie. Wczoraj wieczorem wieszałam pranie i długo trzymałam ręcę w górze trochę podziałało :). Mała potem wierciła się brzuch twardy i bóle . Ale przeszły. :-[ Jutro wypróbuję prysznic,masaz i męża.
 
Do góry