reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Witam. My już w domku. Krzyś jest trochę w szoku. Bardzo był zadowolony, że dzidzia jest już w domu ale najgorsze było pierwsze karmienie - strasznie się popłakał ale już zaczyna dochodzić do siebie ;)
Oleńka tylko je i śpi, no i kupki robi.
Zdjęcia zaraz wkleję do wątku ze zdjęciami.
 
reklama
Megi witaj w domku!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Jak sie czujesz? jak widzisz ja dalej nic i juz chyba przestałam wierzyć w jakieś różne sposoby na wywołanie porodu ::)

wklejaj zdjecia!!
 
Czuję się bardzo dobrze - lepiej niż po Krzysiu.
Na razie tylko tylę bo chce sobie troszkę poleżeć. Ale będę do Was zaglądała.

A powiem jeszcze, że lekarze i położne powiedziały mi, że jestem stworzona do rodzenia dzieci ;)
 
Ja oczywiscie mam tez super stan podk.... bo inaczej juz tego nie nazwe. Oby do niedzieli jutro jeszcze badanko przez gina i ktg i zobaczymy czy w ta niedziele wyladuje w szpitalu. Jak by sprzedawali ta oksytocyne to chyba juz bym sobie ja zaaplikowała sama.

DZIKUSKA ANUŚ TRZYMAMY KCIUKI MOCNO DZIEWCZYNKI :)
 
Nadzia - bądz cierpliwa. Moja kolezanka z pracy miała termin na 10.09 i do tej pory nie urodziła. Lekarz powiedział jej, ze do niedzieli jeszcze poczekają i weżmie ją w obroty. Widzisz nie jesteś sama w wiekszości jest chyba tak, ze kobieta rodzi po terminie. Wiem, że te czekanie jest denerwujące ale co możemy zrobić.

Megi - odpoczywaj jak najwięcej. Teraz masz dwójeczkę to nie jest takie proste. Musisz dużo uwagi też poświęcać Krzysiowi ;)

A co u Agutki??? Jeszcze nie wyszła z Zuzinką ze szpitala???
 
AGUTKA pisałam wczesniej jest z Zuzanka w szpitalu mała dpoadła żółtaczka i wyladowała w solarium poza tym juz ok bo Malenka przytyła a AGUTCE cycochy pekaja od pokarmu a tak sie martwiła :)

Basia wiem ale kurde normalnie wrrr godziny sie tak ciągną ze szok W życiu nie myslałam ze ostatni miesiac jest az taki dłuuuuuuuuuuuuuuuuugi. I jeszcze ta nie pewnosc czy wszystko ok z Malenka to mnie poprostu dobija

 
reklama
A wiecprzed chwilka dostałam smska od AGUTKI

" Zuzia ma jutro kontrolne badania te żółtaczkowe i jak wyjda to do domku Wiec trzymajcie mocno kciuki "

Wiec oczywiscie trzymamy kciuki za Zuzankę i Agutkecoby juz jutro do domku wróciły
 
Do góry