reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Wiec ja juz po wizycie.
Mam sie zgłosic do szpitala. Robił mi usg i termin znowu sie przesunął i wyszło ze jestem w 37 tyg ciazy. A ja juz jestem w 39 tyg. Powiedział ze juz pora rodzic bo malenka wazy 3100 i spadło jej tetno wogóle strasznie długo mi robił usg. Po czym wszystko jeszcze wyliczał zawsze było ze 8,9,10 wrzesien a 2 tyg temu 17.09 no to jeszcze do przezycia tygodniowa rozbierznosc. No ale sie wystraszyłam bo kurcze na to wychodzi jak by cos mała sie nie rozwijała ale powedział ze moze juz łozysko nie pracowac tak jak powinno. Wiec wypisał skierowanie. Matko jestem cała w nerwach. Lece sie pakowac. Buziaki Mamuski
 
reklama
nadziu wszystko bedzie dobrze i Malenstwu nic nie bedzie, nie mozesz sie teraz denerwowac bo wlasnie to moze zaszkodzic Twojej Kruszynce, pamietaj przed wszystkim pozytywne myslenie ;)
 
Nadziu,co ja Ci moge napisac skoro Cie juz tu nie ma,a wszystko inne zawarlam w smskach? Trzymajcie sie Rybki i czekaMY z Zuzanka i reszta Mamusiek na znaka od Was! :-* :-* :-* :-*

Dostalam smska od
Margoliski :

"Hej. Dzieci sa kochane i bardzo grzeczne. Dzis pierwszy dzien mialy karmienia na zmiane tylko z piersi. Maly jest troche mniej pazerny od siostry ale dzielnie daja rade i ssaja po 20 minut. Mam nadzieje,ze w nocy tez tak fajnie pojdzie. A co tam u Was?"

A mi dzis doszedl aparacik z allegro,ktory z bratem sobie zamowilismy,wiec jak tylko tata pomaluje mi sciane i ponaklejam Kubusiowe zabawki piankowe,to porobie zdjatka i pokaze Wam,jak wyglada moj i Zuzanki pokoik. :D
A tymczasem ide sobie skubnac z kuchni winogronka troszke,bo wlasnie wrocilam z miasta Winobrania i mam na niego straszna ochotke. :D


Margolis,gdy jej odpisalam,napisala tak:

"Fajnie. Pozdrow wszystkich i informuj o postepach u wrzesniowek. Pa"
 
ja dalej 2w1 z nerwow spac nie moge i nic mnie nie bierze poza bolem podbrzusza; jesli do poniedzialku nie urodze to ide na wywolanie wiec sie postaram; ogolnie to jutro bym chciala urodzic bo mąż ma urodziny; wiec trzymajcie kciuki ::)
 
Dzikusko kciuki napewno będziemy trzymały za Ciebie wszystkie :)

Ja teraz czekam na telefonik od mężulka a potem idziemy kąpać Krzysia i czytać bajeczkę na dobranoc no i jeszcze może zajrzę potem na bb jak mnie sen nie złapie po drodze :)


 
dziewczyny czy wasze dzidziulki też tak malo sięruszaja jak moja? Chodzi mi o kopanie. Ruchy to widze bardziej po brzuszku niż czuję. Jak to jest u was? Martwie się troszkę tym
 
reklama
Do góry