reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Luczynka,juz zapisuje. ;D A jak bedziemy lezec w tym samym czasie na porodowce,to przekaze sie dalej smski - damy rade. :D
Widze,ze masz na imie tak,jak ja mam na drugie. :D :-*
 
reklama
Mycha to jednak Milenka czeka na moją Martynkę z terminem ;)  Mnie macica też co trochę twardnieje ale robi to bezboleśnie.Wczoraj prawie cały dzień chciało mi się wymiotowac,ale moja mama stwierdziła że to może byc przez tą pogodę.
Już miałam pisac że mineły cztery długie dni i żadna nie urodziła , a tutaj niespodzianka.
Nadzia więc ty możesz byc następna,tego ci życzę.

THEA GRATULACJE DLA CIEBIE I EMILKI
 
THEA OGROMNISTE GRATULACJE !!!

Pewnie, że poród to piękne przeżycie, które my kobietki możemy doświadczyć, a ból - jak mamy przy sobie piękne Maleństwo to ból sie nie liczy!

Ja dziś nie będę masowała szyjki "domowymi" sposobami, bo męzulek na noc nie wraca ;) ale jak jest tylko w domku to my korzystamy z tej metody ;) - tym bardziej, że po porodzie to czeka nas z 6 tyg. postu ;) więc nie odmawiamy sobie teraz ;)





 
mój mąż też boi się "naturalnych" sposobów przyspieszania porodu, ale powiedziałm mu że od przyszłego tygodnia to już nie popuszczę ;) Tym bardziej, że potem będzie post :(
 
mój mąż też ma pewne obawy co do "naturalnej metody przyspieszania porodu", ale ochota na małe co nieco jest u niego silniejsza ;D
 
Mój też ma ,ale dajemy temu radę innaczej :p Stwierdził że nie chce małej po głowie pukac. ;) Mamy sobie odbic jak już będzie mozna ;D
 
ee powiedzcie mezom zeby teraz kozystali :D po porodzie nie bedzie mozna minimum jakies 6 tygodni :D niech sie chlopy nacieszą na zapas :D

no i gratulacje THEA.. nie zauważyłam wczesniej :D
 
reklama
Do góry