reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Hej!
Thea GRATULACJE !

U mnie bez zmian nadal 2w1. Wczoraj byłam u gin powiedziała, że 2 palce wchodzą i zrobiła mi masaż szyjki, żeby przyśpieszyć i takich dostałam skurczy wieczorem, że myślałąm, że to juz ale w nocy przeszły... dziś ok 18 znów jadę na KTG, nie wiem jak Wy ale ja juz jestem powoli zmęczona i łapię jakieś doły. POgoda obrzydliwa.
Ide chyba spać.
 
reklama
AGUTKO zgodnie z rozkazem fotki wkejone :-*

Oki dam znac jak tylko wróce ale nie powiem Mycha mam pietra przed ta wizyta i tak do konca to nie wiem czemu :)

Mju czekaj na mnie bo mamy te same terminy :)
 
MJU jak wygląda ten masaż szyjki może sobie zrobię ::) dzisiaj w kazdym razie powiedziałam mężowi że codziennie sex, bo trzeba masować szyjke ;) ;D on na to że wywołamy poród i co wtedy??? :o a ja mu na to przecież o to mi chodzi :laugh:
 
Mycha włożyła mi cholernie głęboko palce i bolało jak sto jatamanów, ale trwało chwilke tylko... ale nie wiem jak to zrobic samodzielnie... może lepiej zostańcie przy "domowych" metodach z naturalną oksytocyną w roli głównej ;D Mój mąż sie nie chce dac namówić bo się boi ! :)
 
Mycha a zdecydowałąś sie na ZZO?

Co do masażu to jak umiesz znaleść szyjke to po prostu ruchani lekko okreżnymi, tak aby cos sie działo :)
 
Matko ja chyba sama bym sie bała zrobic taki masaż.

Dobra Mamuski ja spadam sie szykowac do gina Buziaczki :-*
 
Thea - ogromne gratulacje. Czekamy na zdjęcia :)

Agutko - napewno dam znać jak będzie po :)

Nadzia - czekamy na wieści po wizycie u gina :)

Mycha - mój maż też się boi :) ale wiesz ja sama chyba też boję się tak wywolać akcję porodową :)
 
dobry dzionek mamusie :) ja dalej 2w1 od wczoraj po wizycie pana listonosza :p <list przyniosl bez alluzji> podbrzusze mnie tak boli jak nigdy; klują mnie oba jajniki na przemian juz mam dosc; a macica skurcze cwiczy; ogolnie juz tez doła lapie wkurza mnie wszystko a sytuacja dobija; no nic dopiero 2 dni po terminie :D trzymajcie sie mamuski ja ide lezec dalej;
 
reklama
THEA GRATULACJE !!!

agutko w takim razie moje GG to 5309421, a numer komórki 505876978 (oczywiscie jesli jestes zainteresowana ;D  ), zebysmy tylko nie lezaly na porodowce w tym samym czasie  :D

nadzia jak wrocisz to daj znac co i jak, ale pewnie wszystko w porzadeczku i Malenstwo powoli pchac sie na swiat  ;)

A ja sie wlasnie zapycham pysznymmmmmmi sliweczkami, ktore kupil mi tesc. Cala ciaze mnie tak rozpieszcza, bo twierdzi ze musi dbac o swoja wnusie juz teraz :laugh: a mnie jest z tym dobrze-nie narzekam  ;D
 
Do góry