reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Witam.
U mnie też cięzka noc była. Nie mogłam sie jakoś ułożyć, bo jak leżałam na boczkach to po chwili zaczynało mnie strasznie boleć w pod żeberkami a na wznak to tylko troszkę było dobrze a potem znów ucisk. Ale w końcu jakoś zasnęłam i nawet troszkę pospałam. Chyba nadzia niedawno pisała, że już nie może doczekać się aby zasnąć na brzuszku - ja też. Wiem jednak że nie od razu będzie to wchodziło w grę ze względu na pokarm w piersiach (próbowałam przy Krzysiu i cała koszula i poduszka była mokra ;))

Dziś rano mężuś pojechał do Bydgoszczy i jak odchodził to dał nam po buziaku i do Maleństwa powiedział aby zaczekało na tatusia (wraca jutro na wieczór) wiec musimy się trzymać - ale nic nie zapowiada abyśmy mieli z tym jakieś problemy, no ale u nas to jeszcze ponad dwa tygodnie do terminu ;)
 
reklama
Mycha - gratujacje dla Towojej sprytnej coreczki :D ale Ci niespodzianke zrobla, co? ja tez mam dretwienie rak w nocy niestety ...

Trzymam kciuki za wszystkie jeszcze nie rozdwojone!!! ja tez juz sie nie moge doczekac - dzis zaczynam "dopiero" 37 tc, wiec jeszcze troche przede mna ::)
 
Luczynka,pewnie,ze tak pocierpiec jest warto dla tych MAlych Istotek! :D A nr telefonu,czy tam gg jak najbardziej zatrzymaj. :D Mam nadzieje,ze moge liczyc na to samo,hihi. ;D

Mychus,zebys wiedziala - kazda chcialaby juz pewnie miec to za soba... ::) A ja to juz w ogole,bo kurde,termin z om wypada mi na sobote noooo! :p wiec moglaby mi ta Zuzka juz wyskoczyc z brzuszka. :D

Royanka napisala dzis m.in. cos takiego:

"U nas coraz lepiej!Dzis po raz pierwszy bylam w stanie siedziec!Hurra!Taki drobiazg a cieszy.Brakuje mi chwilowo czasu aby wejsc na forum bo Maciejek bez przerwy glodny!Ssa mleczko ok 45min aby po ok 45-60min od skonczenia zaczac od nowa!"
 
Hej Mamuski :)
Nocka koszmarna, ranek tak samo juz mysla,am ze sie cosik zaczyna. Brzuch sie robił twardy jak skała dół brzucha tak strasznie bolał ze ledwie do łazienki sie doczłapałam ale oczywiscie juz wszystkie bóle sobie poszły.
Megi no to mnie pocieszyłas z tym spaniem na brzuchu ze wcale tak szybko to nie nastapi :)
Luczynko no mówie Ci mam nadzieje ze nie bedzie tak strasznie bolało. Ponoc o tym bólu bardzo szybko sie zapomina. Moja znajoma mi powiedziała ze bardziej pamieta ból zeba jak miała 10 lat mimo ze jej poród był długi i meczacy.
AGUTKO kurcze ale te zdjecia to takie sobie sa i mało aktualne bo z wyjazdu nad morze :)

A dzis mam wizyte u gina na 15.15 i jestem ciekawa co mi powie. Az boje sie ze znowu mi sie termin przesunie ehhh.

Udanego dzionka Mamuski te rozdwojone i te 2w1 i 3w1

 
Mycha - to fajnie, że mala się obrócila ;) To teraz musisz cierpliwie czekać :) Naprawdę wczoraj myślałam ze ty już najpózniej dziś bedziesz miała małą przy sobie a tu 2 w 1.

Wczoraj byłam na pampersie w Katowicach, ale tak naprawdę myślałam ze to coś ciekawszego będzie ;)

Agutko- ja też mam twój numer zapisany :)
 
Nadziu,jak ich nie wkleisz,to sama to zrobie!!! :p :mad: Nie draznij mnie,hihihi. :D A poza tym,to od razu po wizycie dawaj znac,co i jak! :-*

Basiu,bardzo mi milo. :D Dawaj znac,jakby co! :D

Dziewczynki! Kolejna z nas urodzila! :D Ta,o ktorej doslownie przed chwilka pomyslalam! :D


Thea !!! :D

"Agutko przekaz  wrzesnioweczkom,ze dzisiaj o 8.15 (akurat na imieniny mamy-sprawilam sobie prezent zycia) przyszla na swiat Emilka SN-10pkt. 3550g i 53cm.Zaczelo sie o 1.30 i poszlo calkiem gladko.Nic sie nie bojcie-porod to piekne przezycie."

;D :D ;D :D ;D :D
 
Basiu widzisz jak to jest ::) ;)

Nadziu czekamy na wieści po wizycie u gina ;)

THEA OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!! UśCISKI OGROMNE !!!!!! WRACAJ SZYBKO DO NAS !!!!!!


:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
9 dni do końca, okna umyte, w domku wysprzątane, poprane a moja córcia dalej w brzusiu - uparciuch - chyba po tacie ;D Szyjka co prawda króciutka, wg mnie ma góra centymetr i brzuch tak mi dzis opadł ze spodnie które wczoraj jak zapinałam w pasie to lekko piły dziś mi spadają - chyba na coś się przydalo to mycie okien. W nocy spałam dobrze choć u nas sztorm wiec wiatr na zmiane z deszczem chulał. Teraz deszczu całe szczeście nie ma ale wiatr został. Na jutro zaplanowałam jesczcze pranie dywanow i od czwartku jestem gotowa iść rodzić ;D

Thea wielgachne gratulację :) Cudnie a termin miałyśmy taki sam ;)

nadzia ty tu nie marudz - pokazuj zdjecia :) i wiadomosci po wizycie

Mycha dziewczyny mają racje kiedys bedziesz wdzięczna ze tej cesarki nie było :)
 
Do góry