reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

ja też miałam ostatnio deprechę... powoli na szczęście przechodzi,ale współczuje wszystkim którzy musieli mnie te dwa dni znosić.Ryczałam kompletnie bez powodu jakby mi się cały świat zawalił, a winni byli akurat Ci którzy byli obok.Dobrze,że jeszcze 3 tygodnie i mam nadzieję już będzie po,bo chyba sama bym sie w pysk strzeliła za te moje humorki
 
reklama
Dzień dobry Śpiochy:) ja dzis miałam przerwę nocną od -2.30 - 5.30:). Dziewczyny szukam upewnienia , czy ból w dole brzucha taki przedokresowy to normalne?...ja juz sama nie wiem na co zwracać uwagę. Buziaki na dobry dzien.
 
CUD ja dzisiaj w nocymiałam to samo, przerwa nocna, ból brzucha,plecków, tak że nie moge się przewrócić z boku na bok :-[ ale to już chyba nam sądzone do końca :)

Ja też mam ból brzucha, u mnie trwa już cały czas bez przerwy, szyjke mam juz bardzo skrucona, właściwie w każdej chwili może się zaczać AKCJA :) ale dla mnie to jeszcze za wczesnie, musze jeszcze jakies około 2 tygodnie nogi zaciskac, a dzisiaj idę na usg, bo juz dawno nie było robione, sprawdzić jak tam mały dojrzewa :)
 
Hejka Laski! :)

Dzwoniłam na dzień dobry do ZUS i kobita powiedziała że te pieniążki to jest świadczenie tylko za 11 dni. Resztę dostanę prawdopodobnie za 2 tyg. Cholera ja tu musze raty popłacić i wielkie G bo nie mam z czego :p
Renee, Aniu spoko dziewczyny!! przestańcie sie tak tym przejmować, przecież codziennie tysiące kobiet na świecie rodzi i żyją prawda? ;) Wasze dzidzie w czasie porodu będą bardziej przerażone niż wy, a wy "stare baby" mi się tu rozklejacie! :police: ;) ;D będzie dobrze kochane, zobaczycie ;)
CUD co do bólów w podbrzuszu wyglądających jak na miesiączkowe to to jest całkiem normalne. Mnie też boli ale to nie oznaka porodu. Skurcze ponoć da sie odróżnić zdecydowanie ;)
 
Hej Wszystkim. :)

Ja juz jestem po "wizycie" u gina. Jesli to mozna nazwac wizyta. :mad: Nie dosc,ze weszlam do gabinetu dopiero po 40 minutach,to on do mnie jeszcze "Czy jest moze Pani dzisiaj na czczo?" Ja mowie,ze nie,bo nic mi pan takiego nie powiedzial ostatnio,ze mam przyjsc glodna. A on,ze szkoda,bo musi mi zrobic morfologie i mocz taki wyjsciowy juz do szpitala. No i kur*a przelozyl mi wizyte na poniedzialek,ale powiedzial,ze na niej tez zrobi mi usg,zeby ocenic jaka bedzie mniej wiecej waga Dzidziusia do porodu. No ja pierdziele,co za jelop!!! :mad: A ja tak czekalam na te wizyte,zeby mi poprawila wczorajszy humor,ehhhh... :(
I jeszcze ten deszcz... ::)
 
Hej Mamuski :)
Agutko główka do góry i wielgasny usmiech kochana. Niestety niektórzy juz tacy dziwni sa :(
U mnie jak narazie po wizycie wszystko ok nic sie nie dzieje juz wszystkie badania porobione nawet posiew z szyjki tylko cisnienie za wysokie i kazał codziennie kontrolowac tylko ja najpierw musze pozyczyc ten sprzecik.Julce chyba na swiat sie nie spieszy boli mnie tylko dół brzucha nic wiecej. Wczoraj byłam u kolezanki iprzyjechałam z satami ubranek i przewijakiem przynajmniej ten wydatek mi odpadnie. Wiec zaraz zabieram sie za sprzatanie pokoju i pranko. W Warszawie nawet słonko swieci.
Wszystkim Mamuskom zycze dobrego dzionka i mimo tych wszystkich zmartwien i kłopotów dobrego humorku :)
 
ja tez sobie ponarzekam; 2 skurcze w nocy; bola mnie plecy; boli miedzy nogami :p;sikam cio pol godziny; boli brzuch jak na okres a ja dalej nie rodze :D ogolnie u mnie tez deszcz pada wiec spac mi sie chce ale lezec tak zle :( a tak na marginesie KTO MI ZAKOSIL SUWACZEK :>
 
A pamiętacie jak nie mogłyśmy się doczekać aż będziemy miały widoczne brzuchy? :) A teraz każda już by chciała sie go pozbyć z chęcią :)
 
reklama
Te bóle no normalne , wszystkie napewno je mamy .Przychodzą i odchodzą -niestety ::) a mogło by się rozkręcić.Idę w niedzielę na spotkanie z położną.Chcę sobie ją zamówić na poród, będzie mi rażniej jak będę wiedziała kto ze mną będzie w czasie porodu.To tak mnie podnosi na duchu ::) Jak się uda to załatwię sobie także znieczulenie zewnątrzoponowe ale muszę najpierw spotkać się z anestezjologiem.Mam nadzieję że w ten weekend nie urodzę, jutro na wesele brata męża ::)
 
Do góry