reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Mycha ty naprawdę masz jakiegoś pecha do tego zusu.. całą ciąże jestemna zwolnieniu i nikt mnie o nic nie prosił.. no raz się spóźnili z przysłaniem tego zaświadczenia o świadczeniu rehabilitacyjnym o dwa tygodnie, ale jakoś daliśmy radę..


słuchajcie.. od południa męczą mnie jakieś skurcze.. niby słabsze od tego co pamiętam ze skurczy porodowych, ale jakieś uciążliwe są.. naliczyłam jakies 4 na godzinę..
mam nadzieję, że dziś nie urodzę , bo się ze znajomymi miałam pobawić.. ::) cóż za złośliwość losu by była :D a znajomi przyjeżdzają dziś i do poniedziałku zostają.. pech by był jakbym akurat teraz w szpitalu wylądowała ..
 
reklama
Aga no mówię ci ;)

A gdybyś miała dzisiaj rodzić jeju dla mnie zajebioza ;D to bym ci zazdrościła.
Ja dzisiaj umyłam górne szafki w kuchni, bo juz kończe 37 tydz więc mała spoko mogłaby juz zacząć też sie wypychać na swiat, ehhhhhhhh tak bym juz chciała ::)

Wiem ze nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ..... ale ja już chcę, chcę, chcę... ::)
 
Mój mąż mi przysłał właśnie smsa, że nie może się już niuni doczekać, bo tak ją już kocha. ::) Boże aż mi się łezka zakręciła w oku. Tylko mu dzieci rodzić! ;) :D
 
hehe, a jak na złosć, ja własnie dziś nie chcę..

i wiecie co .. wczytałam sie wprzepisy odnośnie urlopów macierzyńskich - i mówię - NIE RÓDŹCIE W PIĄTEK - od razu odliczają cały tydzień macierzyńskiego - odjazd co??
(bo nie ważne czy urodzisz w poniedziałek czy środę to tydzień liczy się od poniedziałku do piątku jako całość - czyli jak się urodzi w środę to do piątku odliczaja cały tydzień - tak samo jak się urodzi w piątek to tez od razu odliczają tydzień).. nie wiem czy jasno wyjaśniłam ale mną to trząsneło..
 
Aga jasno, ale żeby tak sie dało ;)

Renee ja juz mam pewną CC, bo cały czas czuję takie samo ułożenie małej więc myśl co chcesz i mów co chcesz ale to sie już raczej nie zmieni, a mnie jest juz wszystko obojętne ;) A mężulka napadło czy co?? fajnie że tak pisze, tylko kto bedzie te 9 msc w tej kolejnej ciąży chodzić jak ty masz juz dosyć :D ;)
 
agamamaani pisze:
hehe, a jak na złosć, ja własnie dziś nie chcę..

i wiecie co .. wczytałam sie wprzepisy odnośnie urlopów macierzyńskich - i mówię - NIE RÓDŹCIE W PIĄTEK - od razu odliczają cały tydzień macierzyńskiego - odjazd co??
(bo nie ważne czy urodzisz w poniedziałek czy środę to tydzień liczy się od poniedziałku do piątku jako całość - czyli jak się urodzi w środę to do piątku odliczaja cały tydzień - tak samo jak się urodzi w piątek to tez od razu odliczają tydzień).. nie wiem czy jasno wyjaśniłam ale mną to trząsneło..

Aga, a skąd to wiesz, bo mną też wstrząsnęło. Nie wiedziałam o tym...
 
no właśnie mówię, że w przepisy się wczytałam..
musze zadzwonić jeszcze do znajomej kadrowej i zapytać czy zawsze tak to liczą, czy można jakoś pomanipulowac..
fakt jest taki, żę jak Ankę urodziłam w środę to pierwszy tydzień macierzyńskiego zakończył mi się w piątek ( czyli trwał 3 dni) przypomniałam sobie o tym i poczytałam dokładnei kodeks.. i faktycznie jeżeli weźmiemy pod uwagę, żę kodeks zazwyczaj liczy tydzień jako całość od poniedziałku do piątku to nie ważne czy urodzimy w poniedziałek czy w piątek - będzie to juz zaliczone jako jeden tydzień..
brr..
 
reklama
Do góry