reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Jejku cały dzionek mnie tu nie było i już mam taaaakie zaległości ;D

Też mam dziś podły nastrój i to nawet nie dlatego,że był pogrzeb dziadka a ja w domu,ale mój mąż :p wkurzył mnie nieco i się do niego odzywam służbowo :p :p :p

Poza tym odwiedziały mnie dziś koleżanki z pracy i z nimi to było miło.

Zapomniałam zaznaczyc,że przede mną jeszcze ok.84 godziny w domku ;D a potem szpital i dzidzia ;D
 
reklama
agutkaZG pisze:
A ja bylam pol dzionka w miescie na spacerku. Przy okazji kupilam mojej Zuzance poscielke,ale o tym to w innym watku. :)
Do tego Stowarzyszenia nie mam juz sily dzis isc... Ani fizycznej ani psychicznej. :(

Do tego caly dzien boli mnie podbrzusze... ::)

Agutko, ja Cię podziwiam, Ty masz kobieto zdrowie. Ja wczoraj tyłek ruszyłam tylko do szpitala na porodówkę i się zasapałam jakbym maraton ukończyła. ;D
 
Mija,brzuszek mnie bolal od rana... Nie od spacerku... Codziennie juz mam takie bole... ::)

Renee,dobre i to. ;) Mnie najzwyczajniej w swiecie nosi. ::) I to z nerwow pewnie i to ze zniecierpliwienia...

Dostalam dzis w ogole smska od
Mamaosi,ktora to napisala,ze Jej Maluszek juz od dzisiaj jest w domu. Byli u kardiologa,bo ma szmer w serduszku. Ma nie zrosnieta 1 zylke,a w serduszku dziurke. To powinno sie zrosnac lub nie. Za 2 tygodnie jada znow i zobacza,co dalej...

Jak mi szkoda jej i malego Szymusia,ehh... :( Biedactwa jejku. :( :( :(
 
A ja teraz weszłam sobie na moje konto i patrzę a tu jakaś kasa mi wpłynęla tytułem świadczenie ZUS 514zł
Nie rozumiem k...a co to jest?? jakie 514zł? po pierwsze za wcześnie na kasę z ZUs (tak mi się wydaje) a po drugie nie rozumiem dlaczego tylko tyle? przecież to nawet nie jest 100% mojego brutta? czy znacie się na tym co to moze być? bo chyba mnie szlak trafi :p
 
Witam wszystkie mausie!
Niedawno wróciłam z szpitala i jestem bardzo szczęśliwa bo w domku z synkiem!
Bardzo dziękuje wszystkim za gratylacje,jestescie kochane!!!!
Jutro postaram wejść na dłużej i pogadać z wami. Jeszcze jestem obolała.

 
reklama
Mycha to dlatego tyle że nie za cały miesiąc a tylko za tyle dni ile masz na ostatnim zwolnieniu.Mi teraz też wypłacają za 3 tyg,bo na tyle mam zwolnienie.I wpłacają w ostatni dzień zwolnienia.Zaniesiesz następne i też zapłacą za tyle dni ile jest na zwolnieniu.
Mamaoska witajcie w domu.Zdrówka dla Szymusia.
 
Do góry