reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Wiecie byłam w Zusie pytac o macierzynski,niemam na świadectwie zaznaczone że zwolniona z powodu likwidacji sklepu. Przez to niebędę miała macierzyńskiego .Dzwoniłam do firmy czy mogliby jeszcze poprawic,ale pani która się tym zajmuje nie ma dziś w pracy.Spróbuję jutro,gdybym wiedziała wcześniej że to musi by od razu bym się o to starała ,a takto niewiem czy po takim czasie mozna jeszcze zmieniac.I mam doła przez to. :-[
 
reklama
a ja sięz astanawiam czy iśc z córą na spacer.. poszłabym bo słonko świeci i żal mi ją w domu trzymac.. a zdrugiej strony skurcze mnie męcza co czas jakiś.. no boję się, zęby nie zacząć rodzić na dworze.. a za taką dwulatką to trzeba mieć siłę biegać.. a ja jej nie mam.. i co zrobić.. męczyc ją w domu czy siebie na dworze ?
oto jest pytanie

co do brzucha.. mi opadł ze dwa tygodnie temu.. mam go już tak nisko, że prawie na kolanach go trzymam :D
 
Ja od rana cały czas sprzątam, robie obiad a kręgosłup mnie tak napier..... ze płakać mi się chce. :p
Umyłam lodówkę, jutro chciałabym umyć szafki w kuchni (bo dzisiaj już absolutnie nie dam rady) żeby po przyjściu ze szpitala nie myśleć o tego typu porządkach. Ale też mam dość wszystkiego, ciązy to już wogóle ;) :p (mam nadzieję że moja niunia mnie zrozumie) ::)

Musiałabym też umyć wanienkę (a wręcz wyszorować) bo dostałam ją od znajowych a ci trzymali ją w piwnicy. Teraz mam wrażenie że kazda czynnosc przy sprzątaniu trwa cholera tak długo, ze lodówkę i zamrażarkę myłam poł dnia :p
 
Ja też mam dzisiaj wrażenie, że brzuch mam niżej.... Zobaczymy co jutro na to lekarz. Do tego nogi spuchły mi przeokropnie, uczulenie jeszcze nie zeszło i w ogóle czuję się do bani. Dobrze, że maluchy się ruszają bo bym się jeszcze tym martwiła. Ja chcę już urodzić! Mam nadzieję, że dla nich już bezpiecznie bo jak nie to jeszcze wytrzymam.

Aga mi rano napisała, że siedzi na świetlicy i czeka aż jakieś miejsce się zwolni na oddziale. mam nadzieję, że już leży i wszystko jest w porządku.
 
MArgolis.. zaczynasz 38 tydzień, więc dla niech już bezpiecznie :D gratulujemy, twoja ciąża będzie już uznana za donoszoną :D w przypadku bliźniaków to ąż dziwne :D
 
Renee to rzeczywiście jakby bóle wzieły cię w domu mogłabyś nie zdążyc dojechac do Łodzi.Lepiej na miejscu,tak jak ja.A do Łodzi mam tylko 23 km.
 
A ja bylam pol dzionka w miescie na spacerku. Przy okazji kupilam mojej Zuzance poscielke,ale o tym to w innym watku. :)
Do tego Stowarzyszenia nie mam juz sily dzis isc... Ani fizycznej ani psychicznej. :(

Do tego caly dzien boli mnie podbrzusze... ::)
 
reklama
Jeśli pół dnia przechodziłaś to się dziwisz?Agutko czy ty chcesz szybciej urodzic?Teraz to odpoczywac ,zbierac siły na poród powinnyśmy.
 
Do góry