reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Renee29 pisze:
Aga_Mazury pisze:
mój szpital w którym planuje rodzić ma III stopień referencyjności..to najlepiej czy najgorzej?

sale pojedyńcze do porodu, tatusiowie mogą być cały czas przed, w trakcie i po porodzie...wszytsko tam jest za darmo...hmmm..łacznie ze znieczuleniem zewnątrzoponowym...a co to znaczy, że przy cc znoeczulenie lędźwiowe?...to to samo?

"..Opłaty: poród w wodzie: Bez opłat
poród z osobą towarzyszącą (poród rodzinny): Bez opłat
sala pojedyncza do porodu: Bez opłat
znieczulenie zewnątrzoponowe: Bez opłat
C.c. w znieczuleniu przeważnie dolędźwiowym, z bliską osobą
Nie ma golenia krocza przed porodem, lewatywa - na prośbę pacjentki"


no...ale chyba do cc to i tak musi być wygolone u góry? ::)

No to Aga chyba faktycznie opłaca Ci się jechać taki kawał drogi do tego szpitala. ;) Skoro ma III stopien to chyba jest jakaś klinika. A gdzie Ty w ogóle będziesz rodzić?? :)

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie .....:) jejku jak się cieszę...że on taki dobry jest...zawsze troszkę spokojniejsza jestem :)
 
reklama
Edi sie cosik pokręciło - panna jest od 23 sierpnia - 22 września potem od 23 września - 23 października jest Waga ;) Edi a tak wogóle to zaczynasz odliczac dni, bo tylko ich 8 zostało - szok!!! ::)

Agamamaani z tymi humorami zmiennymi to mi nawet nie mów. Ja przez całą ciążę nie miałam takich humorów jak teraz. :p Np siedzę i nagle ogrania mnie taka niechcęć fdo wszystkiego że chciałabym ryczeć i krzyczeć i wszystko jest do d.py :p a po pół godzinie wszystko jest OK! sama sie sobie dziwie ale tłumacze sobie to tym, że to przez moje złe samopoczucie bo ciągle mnie coś boli i wogóle :p ;)
Także nie jesteś sama.

A ja dzisiaj odebrałam przesyłkę od mojej ciotki i kuzynki z Belgii z rzeczami dla małej i jestem w szoku ::) :) tyle ciuszków dla małej dostałam że nie mogłam się nadziwić i nacieszyć ;D są to i używane ciuszki (po dzieciakach mojej kuzynki) i parę nowych. Nie ukrywam że już zrobiono z mojej niuni różową damę :D ale śliczne bluzy, spodnie i bluzeczki różowe dostała. Dostałam też 3 butelki i parę fajnych przytulanek ;D
Tak sie cieszę bo ciuszków mam już na co najmniej 4-5 msc. i wogóle mi sie upiekło ;)
 
Mycha, nie ma to jak dobre ciocie z zagranicy ;) ;D.
A ja ostatnio z nudów poprałam już większe ciuszki na 62 i 68, ale po dwójce dzieci mojej siostry widać, że są już troche zniszczone, zwłaszcza kaftaniki-porozciągane od prania. Jedynie śpiochy jeszcze oblecą ;), ale będę musiała podokupywać trochę tych ciuszków, a wydawało mi się, że mała tak dużo tego wszystkiego ma, a tu guzik prawda. Nadzieja w rodzince i znajomych, muszę rozgłosić jakie rozmiary mają przynosić, jak już coś. ;) ;D
 
A co do humorów, powiem tylko, że mój mąż zaczyna już przede mną w domu uciekać bo ma mnie dosyć i mojego zrzędzenia!!!! ;) :D ;D Jestem ostatnimi czasy strasznie upierdliwa i marudna!!! ;)
 
Ja już się wytłumaczyłam,że mi się pop.eprzyło z tymi misiącami!!!! :p :p :p
Wiem,że lew jest do jutra a od 22 SIERPNIA panna :p
 
Margolis ja to i tak jestem nastawiona na CC więc poród w wodzie odpada;) ..nie wiem jeszcze jak mąż..czy zdecyduje się być ze mną czy nie da rady...(może chyba tak zrobić, żeby nie widział jak mnie kroją i tych wszystkich szczegółów?)...

Margolis..o cholercia...to Ty już jutro możesz zostać w szpitalu do "godziny zero"?

Ja w środę mam wizytę...hmmm...a od czwartku mąż do pracy wraca po urlopie i zostanę sama....hmmmm...

Słuchajcie ja mam praktycznie wszystkie rzeczy dla dzidzi od rozm. 62....tylko kilka sztuk 56...mam się martwić?
 
Aga a czym Ty chcesz się martwić??? Zawsze lepsze większe niż za małe. Przeciesz nie utopią się w śpiochach na 62, najwyżej ubierzesz skarpetki na nóżki, a w kaftanikach zawsze można podwinąć rękawki. ;)
Czy to normalne, że swędzi mnie brzuch w tych miejscach gdzie powyłaziły mi te okropne rozstępy??? ???
 
reklama
Do góry