reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Witajcie!

Ja sie cieszę ogromnie że dzisiaj rano gdy się obudzilam słońce nie świeciło w okna :) ale i tak nie jest tak dobrze żebym mogła powiedzieć że czuje się b.dobrze :p

Margolis z tym napinaniem brzusia to w sumie nic nie powiedział, KTG wykazało ze skurczów nie ma więc OK! ;)

I co tu dzisiaj robić ::) ::) znowu sprzątanie?

 
reklama
I u nas dzis chlodniej!!! ;D Wieje wiaterek, niebo sie chmurzy, nawet chwile padal deszczyk ale juz chyba po nim :( Ale nareszcie mozna poodychac-przynajmniej na powietrzu, bo mieszkanie mamy jak piekarnik-zima jest wspaniale ale latem nie do zniesienia!

Dzis nareszcie dobrze mi sie spalo :D, ale jak to bywa, wtedy gdy sie najlepiej spi to trzeba wczesnie wstawac-buuu-ja dzis musialam bo szlam zrobic wyniki krwi i moczu.
Nogi nadal spuchniete :( i brzusio coraz czescie robi sie twrdy-najczesciej gdy wychodze z domu!

Mamaoska Dbaj o siebie, wypoczywaj, lez itd-trzymamy za Ciebie kciuki!!!
 
Mamooska - my z Emilką tez trzymamy za Ciebie kciuki, trzymaj się cieplutko (a moze raczej w tą pogodę chłodniutko ;)) odpoczywaj i leniuchuj!

u nas też temperatura troszkę spadła, akurat jak wzięłam wolny dzień i siedzę w domku
 
My wlasnie wrocilysmy do domku z wyplatka. :D U nas dzis takze troszku chlodniej,ze az pooddychac sie da. ;) A w nocy taka burza byla,ze przez nia w ogole prawie nie spalam,bo ja strasznie sie tych hukow boje. ::) :p Tak walilo,ze gdy sie obudzilam myslalam,ze to jakas wojna brrrrr. :p A Zuzia bidulka jak sie wiercila... Chyba tez nie lubi burzy,jak mamusia... Albuska za to spala w najlepsze - troche sie pokrecila i to wszystko. ;) Niech sobie kurde w nocy pada,ale bez przesady z takimi burzami! :mad:

Milego chlodnego dzionka! :D
 
Przez Śląsk przeszła piękna burza ;D ściana wody i grad wielkości paznkocia ale było pięknie. Mąż zadzwonił i sie śmiał że chyba jestem w niebo wzięta - ja oczywiście że tak!!! ;D teraz temp. jest idealna. Boze spraw aby tak zostało co najmniej tydzień :)
 
Własnie wróciłam z usg ;D wszystko z moim maluchem w jak najlepszym porządku.Nie jest za dużym facetem(1750gr),ale na 99% jest zdrowy i nie jest poplątany pępowiną ;) i ma taką śliczną buzię ;D filmik będzie dopiero za kilka dni to wtedy wkleję jakieś fotki ;)
 
Edi no to super, fotki wklej koniecznie! ;D

Dziewczyny ile średnio spędzacie czasu przy komputerze, bo mój mąż na mnie krzyczy, że za długo siedzę i że to niezdrowe dla dziecka! :( Nie powiedziałabym, że siedzę za dużo, zresztą co mam robić. Cały dzień siedzę sama w domu, w tv nic ciekawego nie ma, dla dziecka już wszystko poprałam i poprasowałam, jedyna moja rozrywka to wyjście do sklepu na zakupy, takich cudeniek dla dzidzi jak Marrtruda nie umiem robić :( jedynie w tym internecie można pogrzebać i czas jakoś leci. I tak już mi się nudzi jak cholera. Nie wiem jak wytrzymam siedząc w domu do końca ciąży.
 
Edi cieszę się ogromnie!!! :laugh: a gdzie byłaś na tym USG? miałaś 4D?

Renee powiedz mężowi żeby głupot nie gadał ;) jak narazie nie zabadano ze komputer źle oddziałowuje na dzidzi - mozesz byc spokojna ;)
 
reklama
U mnei na osiedlu od niedawana jest właśnie 3/4d.
Bardzo mily lekarz objaśniający wszystko jak należy ;)
 
Do góry