reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Już w domku Podróż mineła nawet w miare, ochłodziło sie i dzięki temu latwiej bylo wracać. Zuzia dostała aviomarin więc obyło sie bez wymiotów, mnie nosilo ale jakos dałam radę. Wyjechaliśmy o 17 a w domku byliśmy parę minut przed 24. Pierwsze co nas przywitało po wyjściu z samochodu to niesamowity wiatr, chyba sie odzwyczaiłam od tego podczas tych upałów Rano poukladalam nasze ciuszki, piorę co sie da a w między czasie obiadek i wypoczynek. Teraz Piotr zabrał dziewczyny (mam u siebie kuzynkę - 10 lat) nad morze aby zobaczyly te fale przy takim wietrze a potem trzeba bedzie cos im wymyślić
 
reklama
A ja dziś kupiłam tą koszulkę o której pisałam i dzisiaj ją wypróbuję przez noc. Na razie tylko przymierzałam i jest świetna - ładnie wygląda i się nie plącze bo ma fajną długość. Zobaczymy jak będzie w nocy. Jeśli się sprawdzi to zamawiam na allegro jeszcze jedną i piżamkę.
 
U nas przyjemnie chlodno, wieje wiaterek i jest ok! Nawet w mieszkanku sie ochlodzilo (jesli mozna tak powiedziec) i mamy w pokojach okolo 26-27st a nie 20-30! Niby niewielka roznica a juz jest czym poodychac!

Ja tez musze kupic sobie jakas koszulke do spania ale rozpinana od gory, aby miec do szpitala po porodzie. A tak w ogole to od kilku tygodni spie na golaska, bo tak mi najwygodniej i najchlodniej, na wierzchu na koldrze. A wczesniej to w koszulkach, ale takich mieciutkich i krotkich, tyci, tyci za udo, bo mi inne przeszkadzaja ;D W moja ulubiona wchodze bez problemu, ale teraz jest mi w niej za goraco.
 
Poprostu wyłam dzisiaj..jak dziecko....

Od góry jak patrzę na brzuchol to niby wszystko ok...chociaz od wczoraj mocno mnie swędzi skóra,.....ale od dołu (czegoo nie widzę...więc wzięłam lusterko).....popękałam :((((((((((((((((((((((((((((((((((
 
Aga bardzo współczuję tych rozstępów, tak skóra swędzie to smaruj ją jak najczęściej, krememi, oliwką lub balsamem. Niestety przy dwójeczce często sie pęka :(
 
Aga! Dokładnie - baaardzo dużo smarowania. Ja też sięboję , że popękam ale mam nadzieję, że się uda bo starsznie mocno smaruję...
 
A mi po tej głupiej oliwce do tej pory skóra schodzi, chociaż juz zmieniłam ją dawno na balsam, i to tak dziwnie schodzi tylko po bokach brzucha i na biodrach-brzydko to wygląda :(

Aga nie przejmuj się, głowa do góry, rozstępy to nie jest jeszcze taka wielka tragedia. Dla pocieszenia mogę Ci powiedzieć, że ja cały tyłek, biodra, uda i cyce mam w rostępach, wprawdzie juz dawno zabliźnionych, bo to pamiątka po dorastaniu, ale i tak są widoczne bo ja wtedy niczego nie stosowałam na świeże rozstępy. Ale nie przeszkadzają mi zupełnie ( w końcu chodzę z nimi juz 15 lat ;D)Teraz jest tyle różnych fajnych specyfików, że znikną Ci szybciej niz myślisz ( no nie tak całkiem bo tak się nie da, ale na pewno będą mniej widoczne niz u mnie ;))-bedzie dobrze! ;)
Ja tez juz nowych nie chciałabym dostać, ale tego się nie przewidzi. Czasami kobiety tony kremów zużywają a i tak im to nic nie pomaga, a czasami nic nie robią i ani milimetra rozstępu nie mają.
 
Czesc Dziewczynki. :)

Ja dzis wstalam z jakims strasznym bolem brzucha - takim rwaniem w jego gornej czesci. :( Przestraszylam sie,bo kurde,nie chce znowu isc z tego powodu do szpitala,ale jak mi sie to bedzie powtarzac,to ja juz nie wiem. :( We wtorek przejde sie do mojego gina (bez kolejki,bo wizyte mam dopiero 27) po zwolnienie,to sie go podpytam co mi sie dzieje,ehhhh... :(

Poza tym nadal chlodno - rano jak wstalam (czyli ok. 7:30),to temperatura na termometrze wskazywala ... 14 stopni!!! :o Az Zuzia od wczorajszego wieczorku tak silnie podskakuje,bo chyba tez sie nacieszyc tym chlodkiem nie moze. ;) Dzis mamy juz swoj 31 tydzien! ;D ;D ;D

Milego dzionka wszystkim! :-*
 
Kolejny piękny dzień - tylko się gdzieś wybrać w jakieś piękne miejsce. Nie wiem tylko czy dam radę bo wczoraj bardzo mnie plecy rozbolały i do dziś mi jeszcze ból całkiem nie ustąpił... Ale przecież ciągle siedzieć w domu też się nie da...oj już nie wiem co zrobić bo maluchy strasznie dokazują. Może jak pochodzę i pobujam to uśpię?
 
reklama
Witajcie!

Na Śląsku tez ładna pogoda, oby jak najdłuzej!! :)

Dzisiaj z Lenką zaczęłyśmy 8 miesiączek ;D

Miłej niedzieli! :)
 
Do góry