reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Rozumiem! też mi sie wydaje że dobrze zrobiłaś wracając do pracy, ale pomyśl już o odpoczynku, możę znajdź sobie jakieś zajęcie w domku :)
 
reklama
Wiem Mychus. Juz niedługo bede musiała przywiesc łózeczko i kołyske dla Malutkiej zobaczyc w jakim to wszystko jest stanie przygotowac do uzytku kupic poscielke i wkłady, zdecydowac sie wreszcie na wózek. Powoli przygotowywac wszystko dla Julci no i tez musze pomyslec o wyprawce do szpitala dla siebie Wiec pewnie juz nie długo bede miec zajec pod dostatkiem :laugh:
Tak jak kazda z Nas :)
Buziaczki :)
 
Co do wózków i fotelików to już uzgodniłam z męzem że jutro jedziemy do sklepu coś pooglądac, o dziwo nie grymasił :D
 
Oj ja nie wiem jak to dalej będzie ale coraz mi ciężej. Trochę też się obawiam wizyty u gina w poniedziałek. Głupie to bo wszyscy mówią, że to bardzo dobry lekarz ale dla mnie nowy i mam trochę stracha. No cóż ale jak chcę rodzić w tym szpitalu to chyba warto do niego pójść. Oj nie wiem już sama. Coś mam dziś trochę nastrój do chrzanu...
 
Mychuś udanych zakupków zycze :)

Margolisku nie denerwuj sie pojdziesz w poniedziałek do niego sama sie przekonasz jaki jest tylko spokojnie wszystko bedzie dobrze zobaczysz. Nie płacz juz bo pewnie Twoje Szkrabki razem z Toba sie smutkaja. Chociaz sa takie dni kiedy łezki same z oczu leca. Ale główka do góry i usmiechnij ;D

Pozdrowionka i buziaczki :-*
 
Dzięki Nadzia! Chyba mi potrzeba trochę tulenia a sama jestem w domu i stąd to wszystko. Mąż wróci utuli i chyba będzie lepiej...
 
Margolisku wystarczy, że pogoda płaczliwa;) Choć doskonale rozumiem Twój nastrój, bo sama też czasem potrzebuję takiego utulenia - ale nie poddawaj się takiemu nastrojowi. Podejdź do lustra popatrz na brzuszek i sie szczerze usmiechnij! :) Mówię Ci - to pomaga:) Pozdrówka!
 
Margolisku nie martw się choć to trudne. Niestety hromonki robią nam takie chrce i od śmiechu do łez blisko. Trzymaj się :)
Wczorajsza wizyta dobra dla dzidzi. Miałam zrobione usg i dzidzia jest zdrowa. Rozwija sie troszke nierówno, to znaczy główka jest mniejsza niż na swój wiek . Natomiast udko i brzusio większe ale gin mówi ze tak jużjest, nie wszystko jest idealne jednak mieści się w granicach błędu. Waży około 1300 g. Jak na razie jest ułożone miedniczkowo. GŁówkę jest między moimi zebrami plecki biegną wzdł€ż prawej cześci brzuszka pupcia gdzies przy pachwinie prawej a nóżki w bole brzuszka po lewej. Ciekawe kiedy sie okreci?
Co do mnie to mam bakterie w moczu i dostałam urosept. Nie wiem skąd te bakterie i to akurat na wyjazd. Przepisałam mi również Cyclo3Fort na poprawienie stanu żył bo jeden mały żylaczek mi się zrobił, nieby nic groźnego ale czasami pobolewał. Na moje opuchlizny gin powiedziała ze to co ja mam to nic. To normalna zdrowa reakcja organizmu na gorąco. Nie mam się tym wcale przejmować. Jechać moge ale mam unikać słońca (oprócz tego ze normalnie bym to robiła to jeszcze muszę dlatego ze jedne tab. powodują przebarwienia słoneczne). Te tabl. Cyclo oprócz działania na żylaki dobrze tez robi na opuchlizne wieć jakby któraś miała to polecam. Niestety sa dość drogie. Jedno opakow. 30 zł a wystarcza na 15 dni. MOja waga również zadawala gin. Przybrałam 7 kg łącznie. To na razie na tyle. Teraz troszkępoczytam co u was a potem wracam do kuchni bo szykuje troszke rzeczy na jutrzejsze urodziny Zuzi.
 
reklama
No a my już po wycieczce po sklepach z wókami! mam dosyć! ja nie wiem jak długo jeszcze dam radę , bo tak szybko bolą mnie nogi od tego chodzenia ze o jezu! :p

Cleo miłej imprezki życzę i gotowania ;)

Margolisku kochana nie smuć się proszę, moze idź się zdrzemnij, a mąż przyjdzie to utuli ;) ;)
 
Do góry