reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Martruda, ja chciałam pracować do końca lipca,ale już dziś wiem, że to raczej nie wchodzi w grę. Może gdyby nie te upały dałabym radę, a tak nie będę ryzykować zdrowiem ani swoim ani tym bardziej Maluszka.
 
reklama
Ania, no pewnie, nie ma szaleć - teraz potrzebujemy więcej snu, odpoczynku i relaksu. Ja się śmieję, że to chyba moje ostatnie wakacje :)
 
Ja też chciałam pracować przynajmniej do początku czerwca,ale jak widać ten rok nie należy u mnie do pracowitych ;D Przepracowałam z "małymi" odstępami 21 dni ;D ;D ;D
Ale teraz się cieszę,że jestem na zwolnieniu bo sama widzę i czuję,że jak za dużo się ruszam to bolli podbrzusze,macica się stawia i pachwinki tez bolą.Ja to chyba jakaś felerna jestem :p
Za chwilę idę sobie zrobić łapki do kosmetyczki bo fatalnie wyglądają po osobistych zabiegach ;D
Milego dnia ;)
 
dziewczyny praca nie zajać nie ucieknie a w tej chwili to wy jestescie najwazniejsze i wasze dzidziolki :) Odpoczywac jak najwiecej bo w tym upale (choc dzis u nas spokojnie) to ciezko wytrzymać.
A wczoraj maleństwo dawało o sobie wyraźne znaki, najbardziej kiedy siedzialam z Zuzia na podwórku. Brzuszek caly podskakiwał, czasami az zabolało. Zastanawiam sie czy czasem nie ułożyło sie poprzecznie bo ruchy czuje po bokach brzuszka. Jak sie rusza to właśnie po przekątnej czuję te ruchy. Siedziałam na dworzu 2,5 godz. i caly czas nie dawala o sobie zapomniec
Zamowiłam dziś domek w Garczynie nad jeziorem. Jedziemy w sierpniu na weekend 4-6 i jak powiem Zuzi to pewnie bardzo sie ucieszy bo już od stycznia nam o tym marudzi. Domek bardzo ładny, z pełnym wyposarzeniem, śliczna posesja dookoła, blisko jeziorko, sklep i nawet nie tak drogo bo za cały domek (spań na 5 osób) płacimy 100 zł od domu Juz sie cieszę bylebym tylko dobrze sie czuła
 
A mój mąż pomalowal balkon ;D
jeszcze tylko 3 pokoje do malowania i będzie slicznie dla dzidziulki ;D
a! w końcu coś zakupiłam dla dziecka :p firaneczki w zeberki ;D no może nie całkiem to dla malucha,ale do jego pokoju ;)
 
Oj ale gorąco! Cała puchnę i się "gniotę". Zaraz zimny prysznic i do lekarza! Ciekawe ile maluszki urosły. Trochę się martwię bo znów mam bakterie w moczu. Chyba się ich nie pozbędę ciągle wracają....
 
reklama
Do góry