reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
A ja jakos jeszcze daje rade w pracy. Szefowa bardzo o mnie dba jak i reszta ekipy i nie pozwalaja mi sie przemeczac no i co najwazniejsze czas mi szybciej leci i nie mysle o głupotach :) Chociaz jak wychodze to mam zanik kostek :) Upał strasznie meczy wiec jak wracam do domciu to troszke przed komputerkiem posiedze i padam jak pies Pluto ;D

Margolisku czekamy na wiesci :)
 
Hej! Dzieci super! Moje wiercipiętki! Dalej wszystko wskazuje na chłopca i dziewczynkę i mają już uwaga ..... po prawie 1300g! Szyjka się nie otwiera, płyny owodniowe w normie, wszystkie narządy na miejscu i serca mocno biją! Ułożone są w poprzek brzucha po lewej mają główki a po prawej nogi. Cięko na usg już sięczegoś dopatrzeć bo straszna tam plątanina ale jaka słodka! Gdyby nie te diabelne bakterie w moczu to by była pełnia szczęścia! :) :) :)

Mycha pytałam gina o podawanie teraz tej szczepionki apropo konfliktu serologicznego. Powiedział, że już w zasadzie nie ma się nad czym zastanawiać bo wycofano ją z ogólnego dostępu i stosuje się ją tylko wyjątkowo i tylko gdzieś w zamkniętych placówkach i nie wiadomo co dalej z nią będzie.
 
Margolisku przede wszystkim cieszę sie że bobaski rosną zdrowo i wszystko jest OK!! ;)

A co do tej szczepionki !hmm tzn ze podaj nam ja dopiero po porodzie? :)
 
mycha12 pisze:
Margolisku przede wszystkim cieszę sie że bobaski rosną zdrowo i wszystko jest OK!! ;)

A co do tej szczepionki !hmm tzn ze podaj nam ja dopiero po porodzie? :)

Tak jak okarze się że dzieci mają grupę krwi po tatusiach...
 
Dzień dobry wrześniowe Mamuśki :) Po wczorajszym ciężkim dniu(bóle brzuszka, twardnienie, siódme poty i nieprzespana nocka) czujemy się dziś w miarę oki Pogoda nadal dokucza,ale co tam jakoś damy radę.Miłego dzionka wszystkim
 
Witam.

Oj tak, upał jest niemiłosierny (jak dla mnie). Zaraz po śniadanku wybieram sie po zakupki a potem zakamufluję sie gdzieś w chłodzie z Krzysiem i może jakoś przetrwamy ten dzionek.

Pozdrawiam i miłego dnia :)
 
witam ;)
ja tez na "spacery" wybieram ranki,bo wtedy jeszcze tak nie grzeje.A dziś w nocy spałam troszkę lepiej bo wyjęłam taką wieeeelką poduchę ;D i śpię nago ;D
a dziś znowu upalnie :p
 
reklama
Edi, nago toj a już śpię od tygodnia ;) Ale i tak jakoś gorąco mi ciągle.Mamę ostatnio to trochę "przeraziło", stwierdziła że jak zamieszkałam sama z Mężem to się jakaś "zboczona" zrobiłam :) A ja tak przecież tylko dla ochłody, nie po to żeby trochę pokusić.... ;)
 
Do góry