reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Ja wczoraj chodziłam troszkę po mieście z mężem póki napuchniete stopy jeszcze dawały radę....nic nie kupowałam, chciałam się zorientować w cenach ubranek...i czy np. na allegro jest taniej czy drożej niż w sklepach bo ten rodzaj zakupów ostatnio najbardziej mi odpowiada...wiem jedno wózka dla moich chłopaków u mnie nie dostanę (nawet zamówić nie mogę :-[ ) musze udać się do Olsztyna....

...dziś byłam na grillu, jadłam pieczone ziemniaczki (bo nie jadam mięcha)...pilnowałam moje 3 psiaki...i puchłam...:( teraz chociaż u nas spadł deszcz....we wtorek jak pojadę do szpitala w sprawie cukrzycy ciążowej to zapytam mojego gina co można z tym puchnięciem jeszcze ewentualnie zobić...
 
reklama
Dziewczynki,tu macie wszystko o tym puchnieciu nozek... Jak sobie z tym radzic. :)   http://www.maluchy.pl/artykul/87

3. Innym objawem w tym okresie mogą być obrzęki, pojawiają się one najczęściej, gdy długo przebywasz w jednej pozycji.
- korzystaj ze zdrowej, zrównoważonej diety,
- nie ograniczaj ilości wypijanych płynów,
- regularnie rób badanie moczu,
- odpoczywaj, kiedy tylko się da z nogami uniesionymi do góry,
- noś wygodne obuwie na 2,5 - 4 cm obcasie.

Dobrze,ze mi ta chlodna woda z sola pomaga. :)

Dobrej nocki! :D
 
EDI, rownież przesyłam gratulacje z okazji 30- tki, duzo zdrowka i 100 lat ( mnie niedługo też to czeka, hihihih :D )
 
widzę że 30 przeważaja na naszym forum :) ja skończyłam 30 2 tyg. temu :) ale jakos wcale sie na tyle nie czuję. Kiedyś pamietam myślalam zę jak sie ma 30 to juz sie jest starym prykiem a teraz - no cóż punkt widzenia w zależności od patrzenia ;)
 
reklama
Do góry