reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Dzięki dziewczyny! Staram się trzymać dzielnie... :)

Edi! To wszystkiego najlepszego!!! mnie to czeka w listopadzie... :)
 
reklama
Edi witaj po przyjeździe!! no i wszystkiego naj naj z okazji urodzinek! ;) :laugh:


Aga Mazury jeśli chodzi o moczenie nóg w zimnej wodzie to ja wczoraj nie wiedziałam juz co mam ze soba zrobić! nie wiedziałam gdzie wsadzić za przeproszeniem te nogi a faktycznie moczenie nóg pomaga sie poczuć lepiej ale opuchlizna nie schodzi, nie wiem co można by jeszcze w tej sprawie zrobić?! :p

Aha i dziewczyny przypominam dla zainteresowanych że o 15.00 na programie TVN style leci programik mamo już jestem - dzis będzie min o wózkach ;)
 
Edi!!!
2758lx.gif


Ja dzis po raz kolejny bylam na zakupkach w poszukiwaniu stroju kapielowego i ... oczywiscie nic nie znalazlam. :mad: A wyjazd nad jeziorko zbliza sie nieublagalnie. :p Ale za to kupilam sobie sliczna bielusienka bluzeczke,taka lniana,z wiazanymi rekawkami i przy szyjce i sukieneczke dla Zuzi taka jeansowo - sztruksowa kolorowiuska z kwiatuszkami,no i tez dla Niej takie bieluskie paputko - butki - bede miala juz nawet do chrztu,hihihi.;D
 
Sto lat Edi wszystkiego naj naj no i oczywiscie spełnienia wszystkich marzen
:-*

Ja dzis tez byłam na zakupkach kupiłam Juleczce troche ciuszków chociaz teraz to przewaznie wszystko na lato. no i zaszalałam kupiłam sobie bluzke ciazowa :) kurcze tylko ceny ubran dla ciezarnych to normalnie oczy wychodza skad oni je biora??
Pozdrawiam w ten słoneczny piekny dzionek :)
 
Edi, wszystkiego najlepszego!

Ja też dziś byłam na zakupach, ale sobie nic nie kupowałam, tylko same prezenty, m. in. dla mojej Julki, która lada moment skończy 4 lata :)
 
Dzieki kobietki za życzonka ;)
Ja wlaśnie wróciłam z pysznego obiadku i zakupów.Chciałam żeby mąż kupił mi Kłapouchego,który mówi,ale jak zobaczyłam cene to zwątpiłam :p
 
Łoo i znowu pospalam. :D Przytulilam sie do Albusi i chyba ze 2 godzinki pochrapalam. :p
Widze,ze dzis zakupowy dzien. :D
W ogole pocielam jakies stare jeansy rozciagliwe,w ktore jeszcze o dziwo wcisnelam moje udka :p i stara bluzke elastyczna,dokupilam gumke i mama mi z tego wszystkiego zrobi ciazowe rybaczki hehe. :D Juz sie ich docekac nie moge! ;D

A teraz namietnie poszukuje czegos slodkiego w domku. ;D :p
 
Ogladałam ten programik co Mycha pisała na TVN style ale niestety pod sam koniec bo o wózkach sie dowiedziałm tylko jakie kółka sa najlepsze :( Wiec za duzo sie nie naogladałam, ostatnio wogóle jak włacze tv to zaraz mi sie spac chce ;D
 
Faktycznie Nadziu dużo nie pokazali o wózkach ale program był fajny o tyle że położna mówiła co zabrać do szpitala a lekarka jaki to poród wywoływany itd
 
reklama
Szkoda bo myslałam ze cos powiedza na temat wagi firmy jaki wybrac czy sama gondole czy ten wielofunkcyjny ehh trudno :)
No i szkoda ze nie ogladałm o tym co zabrac ze soba do szpitala.
Ale moze bedzie powtórka ;D
Cos sie kurcze zachmurzyło w tej Warszawie bo głowa strasznie mnie boli :(
 
Do góry