reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....



to rodzice biorą odpowiedzialnośc jak biorą dziecko chore do szczepienia;/;/

większej bzdury dawno nie słyszałam!! Rodzice bardzo często nie wiedzą, że są NOPy, to skąd niby mają wiedziec, ze dziecko ma być zdrowe? No i po co pediatra bada kazde dziecko przed szczepieniem?? Tak dla przyjemnosci, czy wlasnie po to, aby "wyeliminować" te chore??

Dodam jeszcze jedną ciekawostkę kiedy pojechałam z dzieckiem do szpitala po szczepieniu to lekarz po pierwszym obejrzeniu dziecka i po zrobieniu badań usg główki, krwi itd. rozłożył ręce i powiedział że wszystko w rękach Boga. Dziecko wpadało w bezdechy siniało więc spytałam co będą robić jak ratować tą małą kruszynkę to wiecie co mi powiedzieli
Nie ma żadnych standardów postępowania przy NOP po szczepieniach jak się uda to dziecko może nie będzie roślinką i jakoś z tego wyjdzie:-:)wściekła/y:

nie muszę opisywać jak bardzo wszystko wtedy straciło dla nas sens .........

jestem w szoku :szok: no po prostu, az niewiarygodne :no:


I ta bzdura, ze rodzice nieszczepiacy winni epidemii!! - jest ich znikomy odsetek, a poza tym dzieci szczepione nie powinny sie obawiac, bo przeciez są chronione niby, tylko jakoś one wlasnie podczas epidemii chorują, no ale tonący brzytwy sie chwytam wiec teraz sobie koncerny już "winnych" upatrzyly - i tak bedą wciskac ludziom głupoty kolejne, a Ci bedą wierzyc w te brednie :no:

Mamy, które czeka batalia z sanepidem niech zajrzą tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/4-lat...azenie-rtecia-mamy-pomozcie-56519/index3.html

tam jest jedna mama, która już wygrała :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
:crazy: denerwuje mnie to, że mama musi walczyć z sanepidem
wogóle z kim kolwiek, no matko jedyna w jakim wieku my żyjemy, Państwo powinno być wdzięczne że dzięki niektórym rodzicom którzy mają obawy i nie szczepią to jest w tym kraju mniej niepełnosprawnych dzieci. Dlaczego wszyscy nabierają wody w usta przecież to jest gołym okiem widoczne że szczepionki mogą uaktywniać poważne choroby i zakłócenia funkcjonwania mózgu itd...i przez to nie są dla wszystkich bezpieczne. Dlaczego w tym kraju chce się dobić chore dzieci? kara finasowa ? niech sie stukną w głowę
normalnie mnie to irytuje jak czytam że rodzice muszą walczyć w tej kwestii...

moja siostra ma córeczkę z chorym serduszkiem i narazie dopóki mała nie wyrośnie z tego to postanowiła również wstrzymać szczepienia
napisała pismo w którym odwołuje szczepienia do 3 -go roku życia
efekt: Pani doktor kazała się Jej wypisac z przychodni bo nie będzie przyjmowała nie zaszczepionego dziecka:szok::no: i to są ludzie wykształceni? ciemnogród totalny w tej przychodni
dobrze że się kazali wypisać aż strach jakby miała dalej leczyć to dziecko
 
Kasia posłuchaj tego, tu lekarka się wypowiada na temat szczepień i medycyny....masakra Dr Nancy Banks - o szczepieniach i medycynie - YouTube




dzięki Klmentyna oglądałam już to dokopałam się do tego na poprzednich stronach jak mam chwilkę to wracam do poprzednich postów :tak:i cieszę się, że jednak są takie pojedyńcze iskierki które nie boją się powiedzieć coś więcej niż tylko to, że szczepionki są całkowicie bezpieczne

fajna babeczka
 
Ja nie mam absolutnie żadnych, ale mój mąż, jako, że jego mama jest pielęgniarka, to ma czasem przebłyski, że trzeba... Ustaliliśmy na razie, że odwleczemy je trochę, a po roku się zobaczy. Mam nadzieję, że po roku zapomni o tym planie i nie będziemy szczepić wcale :p
 
my dostaliśmy dzis wezwanie na szczepienia - gruzlica i wzw B - samo słowo "wezwanie" jest wg mnie naduzyciem, powinno byc "zaproszenie" jak juz:wściekła/y:
 
reklama
Do góry