reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

Jak dowiedziałam się o tej parszywej ustawie to nogi się pode mną ugięły, przecież mam dziecko po NOPie, i co, mamy zaczynać walkę od nowa, bo mi karabinierzy siłą dziecko zaszprycują? To się w głowie nie mieści. To jest totalitaryzm a nie demokracja.
A dopiero co w sieci znalazłam wywrotową informację, że w ogóle nie istnieje coś takiego jak wirusy chorobotwórcze, że jest to sfingowane, jak wiele innych farmaceutycznych pomysłów.
A słyszałyście w tv informacje o karze dla GlaxoSmythKline? Przecież to twócy szczepionki Infanrix, która mi dziecko załatwiła, to też twórcy Priorixa. Kto wie ile jeszcze przekrętów się kryje poza opinią społeczną?
Powiedziano o jednym leku, ale ta informacja może być jak wentyl bezpieczeństwa, żeby nam pokazać, że oto ludzie nie martwcie się, bo my czuwamy. Ale prawda wygląda tak jak przemyt narkotyków w Meksyku. Zatrzymuje się leszcza po to, by główny przerzut pozostał poza wszelką kontrolą i podobnie jest z tą aferą GLK.
Polecam Wam pobuszować w sieci i poczytać na temat wielkiego przekrętu jakim jest wmówienie istnienia wirusów chorobotwórczych, które de facto nigdy nie zostały udowodnione. A jak się mówi, że niby były, to na zasadzie opierania się na opinii innych naukowców, którzy to opierają się na opinii innych, a samego wirusa nikt na oczy nie widział. A przecież na tym się opiera polityka szczepień i wszelki terror epidemiologiczny.
Bakterie to osobny rozdział.
 
reklama
Nie szczepię też doczytałam o sfingowanych wirusach i oczy przecieram ze zdumienia do teraz i sama nie iwem w co wierzyć.
Posiedzenie chyba juz trwa co? Trzymajmy kciuki!!!
 
Nie szczepię,
słyszałam o GlaxoSmythKline w tv. Według mnie to na pewno nie tylko ta firma ma coś za uszami.
Tej ustawy też się boję. Nie do wiary,że to się dzieje naprawdę...:no:
jak nie daj Boże wejdzie w życie to wszyscy będziemy królikami doświadczalnymi, bo szczepionki które chcą wprowadzić nie są do końca znane... i jaką dostaniemy gwarancję,że nam nie zaszkodzą, że później nie zaszkodzą naszym dzieciom, kobietom które decydują się na dziecko... nie no to po prostu jakiś koszmar!
Mam wrażenie,że to mi się śni.
Ładnie to upichcili pod osłoną EURO 2012:angry:


Dziewczyny, chyba trzeba będzie się żegnać z naszym krajem: :frown:
no bo jak tu normalnie żyć? Jak żyć w kraju, gdzie nie liczą się z człowiekiem?:growl:
 
Czy ja dobrze rozumiem, że jak teraz urodzę w sierpniu, to nie mam możliwości odmowy szczepienia mojego dziecka? jeśli ta ustawa przejdzie... a coś czuję, że przejdzie, bo ci debile nie myślą, tylko klikają w tych ławach, żeby jak najszybciej iść do domu...
 
K8libby zawsze możesz grać na zwłokę, że zaszczepisz później, ale chcesz mieć pewność, że dziecko jest zupełnie zdrowe, żeby zminimalizować ryzyko NOPa, że potrzebujesz opinii neurologa, że będziesz robić usg głowy i narządów wewnętrznych i tu nie mogą wbrew Ciebie zaszczepić, bo kierujesz się troską o swoje dziecko a szczepienie nie zając nie ucieknie. Myślę, że ta metoda pozwoli uchronić Twoje Maleństwo przed zaszprycowaniem w pierwszej dobie życia.

A jeśli chodzi o to szczepionkowe zaciskanie sznura nam na szyi to było do przewidzenia. Była minister zdrowia Pani Kopacz była ostrożna ze szczepieniami, w końcu sama siebie ani rodziny nie szczepi i uchroniła nas przed przymusowym szczepieniem na świniaka.
Nowy minister zdrowia Pan Arłukowicz jest niestety strasznie proszczepionkowy i tylko czekałam na katastrofę i oto proszę, ustawa jak z Orwella. To się nadaje do Strassbourga jako łamanie praw człowieka, to nie może przejść, po prostu nie może.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry