reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

Ale nadal nic nie wiemy, a w tv tylko zastępcze tematy a o rzeczach istotnych cisza, ja już nie mogę normalnie, może trzeba będzie wyjść na ulicę z transparentami, bo już nie wiem co robić????

A petycja już podpisana rzecz jasna.
 
reklama
tez czekałam na to aż coś powiedzą i d**a :no:
ale najlepiej po cichu takie coś wprowadzić, cwaniaki:angry::angry::angry:
Nie szczepię, jeżeli ustawa wejdzie w życie to dam sobie rękę uciąć, że ludzie wyjdą na ulicę! Nie da rady z rządem inaczej! A z ACTA jak było? Jak trzeba w ten sposób to trzeba.
 
anexx też mam nadzieję, że będą demonstracje, ale jednak odnośnie ACTA to było na szerszą skalę, dotykało praktycznie wszystkich, a w większości młodych zbuntowanych internautów, a odnośnie szczepień to zainteresowane są głownie mamy z małymi dziećmi, którym jest o wiele trudniej by się tak skrzyknąć by wyjść na ulicę i protestować, bo opieka nad małym dzieckiem, a tym bardziej dzieckiem po NOPie jest bardzo absorbującą, zatem skrzyknięcie jest cokolwiek niemożliwe. Dlatego tak bardzo się boję, bo ta ustawa jest totalnym ubezwłasnowolnieniem.

A teraz na tvn znów na wierzch wychodzi afera solna. Przez dziesięć lat jedliśmy sól drogową i sanepid nic w tej sprawie nie zrobił, ale już wyciąga łapska, żeby nas szczepić jak bydło, masowo. Boże, na jakim świecie przyszło nam żyć? Ręce i cycki opadają.
 
Ostatnia edycja:
Aha, opadają opadają :-D (też tak mówię)
owszem ACTA było na szerszą skalę, ale zauważ że ludzie nauczyli się wychodzić na ulicę i głośno mówić o tym co myślą (nie muszą matki z dziećmi, mogą ojcowie, dziadkowie)
Tak samo różnego rodzaju strajki, to lekarzy, pielęgniarek.
I wierzę w to,że nawet jeżeli sprawa tyczy niewielu to nawet oni zebrani w kupę mogą coś zdziałać:tak: bo przecież w kupie siła!!! (jakby to nie zabrzmiało hehe:-))
Cały czas jednak mam nadzieję,że do tego nie dojdzie...
Patrząc na działania naszego rządu to paszport się w kieszeni otwiera!
W naszym kraju niestety ciężko żyć normalnie...
 
reklama
Do góry