reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

Moja mała miała wzmożone napięcie mięśniowe, dzięki rehabilitacji jest już dosłownie minimalne. I niestety na swoją neurolog raczej nie mamy co liczyć, ona twierdzi,że nie ma żadnych przeciwwskazań bla bla bla.. ale jeździliśmy do niej na fundusz ciekawe co by mówiła gdyby zajechało się do niej prywatnie...? Spróbujemy, ale bliżej terminu szczepienia. W tym czasie będę szukać innych neurologów. Myślałam też o alergologach, ale wtedy pewnie wyniki badań potrzebna na rzekome dajmy na to uczulenie... Wiem,że odroczenie jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Mamy na pewien czas spokój.

kerna,
a na jak długo lekarz wystawił odroczenie? (może mieszkasz niedaleko o udałabym się do tego twojego dr :happy:) Moja mała miała po 3 dawce pentaximu wielki obrzęk na nóżce twardy i ewidentnie bolący. 3 tygodnie schodził:wściekła/y: mówiłam lekarzowi o tym, a on że tak się zdarza i że to "normalne" zła jestem na siebie bo NOP był ewidentny a ja nigdzie tego nie zgłosiłam:wściekła/y: (nawet nie wiedziałam,że należy takie coś zgłaszać) czasu nie cofnę, a szkoda... teraz to mogę tylko o tym mówić, nie udowodnię nikomu że tak było... aj aaaajjjj....:crazy:
 
reklama
k8libby przeraża mnie niemoiżność decydowania o własnym dziecku. Nie będę odraczać bo za daleko mam do tej lekarki więc będę grać na zwłokę i czekam na pismo z sanepidu:confused2:
no i średnio mi do śmiechu bo potrzebuję skierowanie :((
 
Ostatnia edycja:
Kerna, nosz....:angry: Nie przestaną nas nękać ? A co będzie wkrótce kiedy przejdzie ta niechlubna nowa ustawa, chyba pozostanie emigracja.

Witam nowa Mamusię w naszym topiku :-) Także jestem w szoku za brak rozwagi, troski o zdrowie małego pacjenta...nadrabianie szczepionek co 2 tygodnie, toż to karygodne :((( Oni się chyba naprawde boją tych chorób zakażnych, bo skąd taki pospiech.
Tymczasem jutro głosowanie w senacie, trzymajmy kciuki, petycja podpisana , listy do senatorów wysłane...musi coś drgnąć:eek:
 
Beniu wierzę, wierzę mocno, że jednak się uda, że nie przejdzie bo bardzo się tego boję. Dla Laury potrzebuję skeirowanie i aż boję się co bedzie:-(
 
reklama
Dziewczyny,
ta ustawa nie może przejść!!!!:angry: To łamanie wszelkich praw człowieka i pacjenta!!!!:angry:
Siłą ciągnąć na szczepienia!!! I NOP-y u dzieci i u dorosłych też się będą pojawiały tylko ciekawe dlaczego ustawa nie precyzuje kto będzie ponosił odpowiedzialność za nie!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I my żyjemy w wolnym kraju????!!!!!:no: toż to totalitaryzm na maxa!
nie wierzę,że ludzie na ulicę nie wyjdą jeśli prezydent to podpisze!


Kerna,
może uda się załatwić te skierowanie...? Trzeba być dobrej myśli...

Beniaminka,
też pisałam do senatorów. Nie załączałam żadnych apeli ani nic z tych rzeczy. Po prostu od siebie, jako zwykły obywatel. Nie wiem czy to pomoże, ale grunt że coś się próbowało robić w tej sprawie...
Moi znajomi w ogóle tym tematem się nie interesują, nie wiedzą "co w polityce" i tylko na forach mogę na ten temat pogadać z ludźmi i wylać swoje żale... ajj...:-(
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie są przeciwko ludziom...
Wykończą naród, po prostu wykończą...:-:)-:)-(
 
Do góry