reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

Mam te same odczucia w stosunku do tych z Dzidziusia, no i dla mnie z Pampersa też odpadają. Nie próbowałam tych z Biedronki. Muszę się przejść i kupić.
 
reklama
Pampers u nas odpadly te sensitive smierdza:-(Wedlug Mnie dada są super za 72 sztuki placisz 4.99:tak:pieknie pachna super nawilzone masz rozne nawet do skory wrazliwej:tak::-)mUSZE jeszcze z Hippa wyprobowac:-D:-)
 
Ja mam wszystko z serii BABYDREAM z Rossmana jeszcze chce kupić wrazie co chusteczki z biedronki tylko niewiem jakie pieluchy bo jedne to napewno z Rossmana a drugie to ch***** wie napewno niechce pampersa
 
Ja mam wszystko z serii BABYDREAM z Rossmana jeszcze chce kupić wrazie co chusteczki z biedronki tylko niewiem jakie pieluchy bo jedne to napewno z Rossmana a drugie to ch***** wie napewno niechce pampersa
kasica słyszałam ,że pieluszki Dada z Biedronki są dobre a z tych popularnych to zamiast pampers i huggies dobrze jest kupić Happy z Belli. ja kupiłam dla naszego malucha Happy Newborn :)
 
tylko, żeby wojan na pieluchy z tego nie wyszła! ja tylko widziałam, co huggies potrafią zrobić z pupcią niemowlaka... bo sa zbyt dopasowane przy nóżkach, to te na pewno odpadają, a pampersy niby dobre, ale drogie. Jeszcze nie wiem jakich będe używać, ale waham się między happy a biedronką. ponoć, chociaż pewna nie jestem, bo to opinia tylko jednej matki- pieluchy tesco są niezłe. ale jakoś nie śpieszno mi do testowania:-p

z kosmetyków też się chyle ku bambino, ewentualnie nivea, jedno wiem na napewno- jak coś to tylko jedna firma. nie będe mieszać:tak:
 
Co do pieluszek to każda mama i tak dopasuje do swojego dziecka więc spokojnie. Trzeba popróbować. Przy synku zaczynałam od Happy, które skończyły się na jednej paczce. Nie byłam z nich zadowolona bo okazały się strasznie sztywne. Potem były Dada biedronkowe (do czasu zmiany producenta) a na samym końcu Huggies Classic (z tych byłam najbardziej zadowolona). Jak synek był starszy wypróbowałam pieluszki z Lidla które okazały się strzałem w 10, zaś pieluszki z Rossmana koszmarnie Marcinka odparzyły (ale teraz już chyba tych nie ma).
Teraz zacznę od Huggies a jak mała urośnie a właściwie utyje to spróbuję z Lidla. Zauważyłam, że niewiele firm proponuje pieluszki dla noworodków od 2, 2,5 kg.
Niestety u nas Pampersy się nie sprawdziły, bo Marcinek był na nie uczulony i teraz nawet nie będę próbować.
 
reklama
Do góry