reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

a ja już w weekend zrobiłam pokoik dla maleństwa ;)
mam też tam łóżko dla siebie które też właśnie kupiłam żeby móc być przy maleństwu :-):-)
 

Załączniki

  • 090302_171428.jpg
    090302_171428.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 51
  • 090228_153145.jpg
    090228_153145.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 51
reklama
A to nasze lozeczko- jestesmy bardzo zadowoleni- bo bardzo solidne no i pozniej poslozy jako tapczanik:tak:
 

Załączniki

  • DSC00153.jpg
    DSC00153.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 58
  • DSC00158.jpg
    DSC00158.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 61
Jola - a ja mam pytanko do ciebie...
powiedz mi jaki kupiłaś materac do łóżeczka? znaczy się co ma w środku, jaka grubość? a w jakim sklepie go kupiłaś (jeśli możesz to podaj linka)?
z góry dziękuje :tak:
 
jola śliczne łóżeczko teraz tylko czekać na dzidzi. Ja też musze zacząć rozglądać się za łóżeczkiem i materacykiem.
 
Odradzam Kosmetyki Johnson's baby uczulaje dzidzie najgorsza jest oliwka jest jak woda i wysusza skóre:angry:chusteczki dzidzius srasznie suche:no:Polecam Kosmetyki Bambino dla mnie rewelacja są sprawdzone od lat slicznie pachna nawilzaja skorka jest po nich taka mieciutka:tak:chusteczki tak samo super nawilzone :tak:chusteczki papers sensitive sa smierdzace odradzam:-( nie wiem jak z hipa bo mialam tylko krem i olwike pachna troche dziecieca kupka hehhe ale sa okej:tak:nivea nie wiem bo nie mialam:-)przy moch skarbach uzywam Bambino polecam tez Oilatum rewelacjaaaaa skorka jest poo nich super miekkaa nie uczula nie muisz smarowac dzidzi bo kapieli on sam nawilza po wyciagniwciu z wanienki dzidzia ma skorke jak po oliwce:tak::tak::tak::tak::tak::tak:tylko oilatum sa troszke srogie butelka chyba 50 zl a mydelko 25 za jedno dpdam jeszcze ze nie liczy sie firma tylko jak dzidzia raguje na dany kosmetyk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry