reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

mi podobają się zwykłe zabawki, które wydają melodi i kolorowe ciuszki dla dzieci, warto kupić jakąś grzechotkę, albo zabawke która można gryżć
 
reklama
troszkę dziwnie wygląda to woombie :) ale skoro działa to warto choć na chwilę zatrzymać się na tej stronie i poczytać. Ja dodałam ją do zakładek i w razie potrzeby zamówię na próbę.
Chciałam podać link do strony dla rockowych rodziców i rockowych dzidziusiów.
Znalazłam ją niedawno, niestety jest to strona z USA ale jak ktoś ma możliwość i nie żal mu wydać troszkę więcej kaski na przesympatyczne ciuszki to polecam serdecznie:
My Baby Rocks: Punk rock & cool baby clothes, tutus, toddler apparel, shoes & maternity
My się na pewno zdecydujemy jak tylko na 100 procent zostanie potwierdzona płeć naszej domniemanej córeczki :))))
 
Ta strona z usa bardzo fajna, ciuszki super. Ja ze stronek mogę podać taką, z której ja postanowiłam zamówić wózek: www.**********. Myślę, że fajna oferta i fajne produkty.
Ja ciuszki obczajam na allegro, tam największy wybór, mam już upatrzone, jak coś to mogę podać linki:)
 
Witam serdecznie,
zapraszam na mojego bloga o wszystkim tym, co z dziećmi związane. Opisuję tam to, co uważam za ważne i przydatne dla nas rodziców i naszych dzieci. Blog rozwija się, a dzięki innym mamom może być o wiele ciekawszy :) Chętnie będę na nim realizowała tematy jakie będą proponowane oraz odpowiadała na pytania dotyczące mojej przygody z macierzyństwem :)

Happy Baby, Happy Mommy - to, co dla nas dobre...

Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe Mamy :)
 
Witam serdecznie wszystkie kobitki. Jestem w 17 tygodniu ciazy :-) i jestem nowicjuszka na tym forum. Mieszkam w Danii i poszukuje sklepu internetowego z rzeczami dla noworodkow, a moze ktoras z was rowniez mieszka w Danii i zna jakies ciekawe sklepy tutaj? Pozdrawiam serdecznie wszystkie obecne i przyszle mamy.
 
Dziewczyny przeglądam te wasze wypowiedzi i znajduję mnóstwo wspaniałych pomysłów odnośnie zakupów, tylko zastanawiam się skąd wziąć na to wszystko pieniądze:) farbenkaKrK cudne ciuszki na tej stronie, bardzo mi się podobają.
A moje drogie macie może jakieś typowe porady na temat wózka? Jeszcze nie podjęłam decyzji jaki zakupić i liczę na Waszą pomoc:)
 
Mamom z Łodzi bardzo polecam Super Pharm w Manufakturze. Tam zawsze tanio można kupić pieluchy i nie tylko. Ostatnio Pampersy były po 34,99 a teraz można je kupić po 29,99!!! Huggisy też tanio 30 z groszami. DLa mnie rewelacja, tylko tam kupuje pieluchy i wszystkim polecam!
 
reklama
Do góry