reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
Ja też najbardziej wspieram polski rynek bo tak naprawdę te rzeczy są bardzo dobre i w przystępnych cenach.
Mi bardzo podoba się firma AKUKU robi masę rzeczy dla dzieci przede wszystkim są one bezpieczne i wolne od BPA.
Ja miałam i butelki jak karmiłam małą a teraz to i talerzyk, miseczkę, bidon ze słomką, śliniaczki no cała masa tego.
Podoba mi się to że w porównaniu do innych znanych marek typu np Avent są dużo tańsze a jakość nawet jak dla mnie lepsza.
a i polecam np podkłady do przewijania są rewelacyjne
a0001.jpg


A kompletując wyprawkę część rzeczy kupowałam w internecie ale takie większe zakupy to wolałam zobaczyć na własne oczy.
tzn wybrałam sobie w.ózek w hurtowni dla dzieci ale zamówiłam taki sam przez internet bo wychodził prawie 200zł taniej to samo z fotelikiem do auta łyóżeczkiem itp. ale zawsze musiałam to pierw na żywo zobaczyć.
A akcesoria drobne dla dziecka kupowałam bezpośrednio w hurtowniach z art. dziecięcymi
 
Ja też kupowałam dla dziecko wszystko w internecie, ponieważ o wiele taniej niż w sklepie nawet o 70%, sama była w szoku jakie porównanie cenowe.
 
polecacie sklep arti chciałabym wiedzieć, jak u nich jest z dostawą towaru tzn czy szybko realizują zamówienia itd?
 
Ostatnia edycja:
Witam,

polecam rewelacyjną rzecz. Duża MATA Iggymats z bokami ograniczającymi wyjście poza jej obszar. Wymiar 120x120, dzięki temu Maluszek ma swobodę ruchu i ja mogę się na niej razem z nim bawić, leżec, czytać ksiązki..Super rozwiązanie nie tylko dla dzieci, tez i dla rodziców. Mogę sobie spokojnie pozwolić na "chwilę relaksu" jak Syn się na niej bawi i wiem, że jest na niej bezpieczny, nie wyjdzie poza jej obszar, a z drugie strony widzę, że ( tak jak to jest w przypadki innych mniejszych mat), nie ograniczam mu ruchów, ma dużo miejsca na zabawę.:-D
Przesyłam link na stronę
www.iggymats.com
 
Ja bardzo bym chciala kupic wiele rzeczy w PL bo uwazam ze nasze produkty tak jak na przyklad polskie frimy wozkow czy innych artykolow dzieciecych sa bardzo dobre i polecane przez mamy. Ale niestety mieszkam za granica i nie mam takiej mozliwosci- nawet jezeli sklepy chcialby mi wyslac tutaj to zrujnowalabym sie na kosztach wysylki :no:


Mimo to polecam:
Wozki firmy Jane www.preciouslittleone.com/jane/&filt=1673-/
 
reklama
Ja polecam coś dla maluszka i mamy a raczej rodziców ;). Jest to śpiworek, w który wkładasz dziecko do snu i jest genialny. Po pierwsze uratował mi życie, związek i samopoczucie a po drugie znacznie zmniejsza ryzyko SIDS ponieważ dziecko śpi na plecach, nie przegrzewa się , ma swobodę ruchu. Dlatego uważam , że każda matka powinna wiedzieć o jej istnienu. woombie.pl :) śpiworek zapinany na suwak. Kiedy włożyłam mojego syna miał 2 tygodnie, ja chodziłam jak zombie z niewyspania, on ciągle płakał plus kolki ( na które używam sab simplex i też bardzo polecam! do kupienia w niemczech lub w pl, trzeba szukać przez internet. uwaga te z czech to co innego :).). Woombie przyszło ze stanów od mojej przyjaciółki, była chyba 17 czy 18, załozyłam dziecku woombie bo już nie miałam siły! Zasnął po 30 sekundach... i spał... 7 godzin... Bo.. bo go głupia obudziłam, myśląc , że trzeba przewinąć ( pierwsze dziecko ). Potem znowu spał następne 7 h! Dwutygodniowym dzieciom to sie ne zdarza, musiał być wykończony! więc woombie to must have :)
 
Do góry