reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
Jak chcecie , żeby wyprawka dla noworodka nie zjadła Wam całego budżetu, to polecam sobie poczytać ten artykuł. Naprawdę fajne sposoby tam dziewczyny dają na to, żeby trochę przyoszczędzić na rzeczach dla malucha ;)
 
Ja zamawiałam dużo rzeczy przez internet, głównie allegro. I mogę polecić zwłaszcza dwóch sprzedawców: wasal83 i margotkrakowpl. Ceny były konkurencyjne a przesyłka szybka i niedroga. Od tego drugiego sprzedawcy odbierałam towar osobiście, jako że mają swój "magazynek" w Krakowie.
 
Hej. My z mężem na zakupy dla naszego synka wybieraliśmy się do Galerii Magdalenka w Bochni (niedaleko Krakowa). Był wielki wybór,a ceny korzystne. Teraz mieszkamy już w Warszawie i niestety wszystko jest wszędzie drogie. Szukam ciągle miejsca, w którym ceny nie powalą mnie z nóg. Dlatego chętnie poczytam Wasze komentarze. Pozdrawiam
 
Teraz mieszkamy już w Warszawie i niestety wszystko jest wszędzie drogie. Szukam ciągle miejsca, w którym ceny nie powalą mnie z nóg.

W Warszawie poza lumpeksami chyba nie ma takiego miejsca, a w każdym razie ja nic o nim nie słyszałam. W takich dużych miastach jak nasza stolica, przy korkach, remontach dróg, przebudowach etc to ja naprawdę wolę sobie wskoczyć na Dla dzieci - porównanie cen - NOKAUT.pl, wybrać dział, ludzką cenę, sklep i czekac na kuriera, zamiast pół dnia tracić w korkach.
Nie żebym miała coś do korków... bo rozumiem, że remonty muszą trwać, ale moje dziecko nie poczeka:) Urośnie...
 
www.tomi.pl

polecam...sklep jest tez stacjonarny...jedziesz,wybierasz,kupujesz...ceny są naprawdę ok :)

NIEPOLECAM: www.xkids.pl
oszukali mnie na 800zł...oczywiście zgłosiłam na policję,ale na miesiąc przed porodem trochę się nerwów najadłam. Także mimo niskich cen nie dajcie się skusić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem w 7 miesiącu, a listę rzeczy do kupienia zarówno dla siebie jak i dla maleństwa zaczęłam komponować jakoś w 5 miesiącu. Póki co jestem na etapie przeszukiwania internetu i sprawdzania znalezionych, ciekawych rzeczy w sklepach. Jestem zdania, że jednak warto interesująco wyglądającą rzecz sprawdzić w rzeczywistości, dotkąć.
Np. znalazłam sobie wózek x-lander, byłam nim zachwycona, a gdy porównałam go z innymi wózkami w Smyku, to zdecydowanie od niego odeszłam i finalnie zdecydowaliśmy sie z mężem na wózek polskiej firmy Jedo (lepsza jakość, większa fondola etc.). Podobnie było w przypadku pościeli dla dziecka - upolowałam sobie pościel firmy nino, po czym poszłam do sklepu Bobas w ZG i porównałam z opisem na stronie producenta i... zrezygnowałam z tej pościeli kategorycznie na rzecz innej z firmy Amy (również wspieram polski rynek ;-)).
 
Do góry