reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Ja łózeczko kupilam GLUCK z szuflada..bardzo stabilne i ejstem ogolnie zadowolona,poczatkowo ciuszki kupowalam na allego- tyle ze roznie z tym bylo, czasem "prawie nowe" okazywalo sie sprane badz zmechacone...zdjecia oczywiscie zawsze ladne:/ rowniez z wozkiem nacielam sie... a w sklepach to coolclub głownie. Fajne zabawki sa na www.dzidzio.pl i z firm tiny love, k's kids
 
reklama
ja zaczynam kupować wszystko w jednym sklepie w moim mieście - duży wybór, a ceny, o dziwo, niższe niż w necie :-)
 
Ja w sumie na allegro 2 razy kupiłam coś dla jeszcze nienarodzonego i dwa razy się rozczarowałam, dlatego trzeci raz nie mam zamiaru próbować :sorry2: dzieciaczek wszystko będzie miał nowiutkie :sorry2:
 
A ja w necie kupilam tylko rozek dla malenstwa, ubranka bupowane w sklepach roznych;))) ale najwiecej dostalam od kolezanki po jej synku, oczywiscie z dopiskiem "wroc do mnie" jak na chwile obecna musze tylko dokupic pieluszki tetrowe bo mam zamiar uzywac, tylko nie wiem w jakich cenach sa w sklepach jak bede tansze niz w necie to normalne ze w slkepie kupie;)))
 
A ja na allegro się zaopatrzyłam w partię pieluch tetrowych oraz flanelowych i od razu ( tzn od tego samego sprzedawcy) prześcieradło dla malucha, podkłady pod prześcieradło... wydaje mi się, że dobry interes. :-)
 
Witam.

Ciuszki kupiliśmy z mężem na allegro. Stwierdziliśmy, że nowe rzeczy są drogie [body ok 15zł, pajacyki od 20zł] a trochę tego trzeba kupić. Ciuszki, które nabyliśmy były ładne, niezmechacone, w dobrym stanie, kolory żywe i tanie [body, pajacyki, kaftaniki 3-7zł] tylko z jednej przesyłki jestem średnio zadowolona, no ale wyjątek potwierdza regułe:sorry2:.

Z allegro mamy też wózek [bdb stan, firma chicco], oraz fotelik samochodowy z bazą [bdb stan, firma chicco] oraz komoda z przewijakiem [bdb stan]. Wszystko kupiliśmy za małe pieniądze.


Polecam zakupy na allegro.



Niektóre rzeczy, chcieliśmy mieć nowe [szczotka do włosów, gruszka do noska, becik-rożek, wanna z delfinkiem/foczką, okrycie kąpielowe, pieluszki tetrowe i flanelowe, zakupiliśmy w hurtowni na jubilerskiej [warszawa] - duży wybór, ceny ok:tak:.


Pozdrawiam.:-D:-D:-D
 
ja chhodze z mezem po sklepach i ogladamy rzeczy dla dziecka . a kupowac nie ma co za duzo . pare pieluch . 2-3 pary spioszkow . kaftanikow . i moze lozeczko . a reszte jak bedzie w domu:tak:
 
jeśli chodzi o ubranka i ceny , polecam tesco ..
7 sztuk body to wydatek 29-39 zł .. 39 komplet kolorowych , 29 białych .. spiochy 3szt w granicach 30 zł .,. bawełna dobra , kolory super .. są to wyroby firmy cheroke .

a tak cóż ciucholandy , jak gdzies macie te z angielskimi rzeczami to firmowe ciuszki w super stanie za naprawde śmieszne pieniądze , za 50 zł wychodzisz z reklamówką ubranek ..

No i oczywiście allegro !!!
 
Hej :) a ja polecam sklep internetowy dino(kupilam tam śliczne łóżeczko, materac i kilka potrzebnych rzeczy) :-) Rewelacyjna obsługa, w razie niejasności kontakt z klientem i szybka przesyłka. Polecam też mimo wszystko zakupy na allegro, wiadomo można się czasami rozczarować, ale trafić też na super okazje :-) - tak kupiłam ciuszki, wanienkę, chustę do noszenia, rożki.... Życzę udanych łowów :-D
 
reklama
Do góry