reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
witam, osobiście w Warszawie polecam hipermarket Auchan - mają tam duży wybór i ceny nie są wygórowane - jedynie pieluchy tetrowe są tańsze na allegro. A tak poza tym to polecam sklepy z sieci PEPCO - tanio i gatunkowo dobre, oraz oczywiście ciuchlandy
 
Mi czasami uda sie odwiedzic ciuchszop i powiem, ze naprawde mozna dogrzebac sie cudnych ciuszkow dla malenstwa bardzo dobrych firm :) Takze nie wstydzcie sie tam chodzic i szperajc :))
 
Luthien zakupy przez internet są i wygodne i jednak dużo, dużo tańsza. Kupuję właściwie wszystko co tylko mogę przez internet i nigdy nie zdarzyła mi się wpadka. Sklepy internetowe mają także obowiązek przyjęcia zwrotu towaru nawet bez podania przyczyny, co często w sklepach tradycyjnych jest barierą nie do pokonania. No ale przede wszystkim ceny, które w internecie są z reguły niższe, często nawet o kilkadziesiąt procent.
 
No ale przede wszystkim ceny, które w internecie są z reguły niższe, często nawet o kilkadziesiąt procent.
Nie do końca tak jest, bo ja np sprawdzam ceny internetowe i w swoim sklepie mam niższe, dodatkowo w internecie musisz zapłacić za przesyłkę, duże marże mają raczej wielkie sklepy, które bazują na dużej reklamie.
 
reklama
Do góry