reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

wczoraj wieczorem maz polowal na kopniaczka oczywiscie bez skutku ;) wiec mu powiedzialam trzymaj reke i tyle no ale nic i nic i nic wkoncu sie na niego zdenerwowalam bo stwierdzil ze powinnam mu robic sniadanko,obiadek.kolcyjke no i to wsyztsko do luzka no i zebym jeszcze niezapomniala o kawie niby w zartach ale sie zdenerwowalam ;) i nawet Korneli zaprotestowala i tatusia skopala :)
 
reklama
wszystko mozliwe :) wiesz jelita i wsyztskie nazady sa juz cofniete w tyl i na boki wiec dzidiza moze kopac ruszac sie a ty to mozez juz czuc zobaczysz czy sie powtorzy mnie jak kopla mala 1 raz lezka sie zakrecila w oczku i bylam pewna na 10000 % ze to ona a bylo to dosc wczesnie :)
 
Ewstra ja myślę, że to właśnie Dzidek :-)
siedzę sobie, piję kawinkę i coś tam gmeram w internecie a moje Małe jakąś dyskotekę chyba sobie urządza, aż mi się śmiać zachciało... chyba dopasują jakąś muzę do tych podskoków :-D
 
reklama
Do góry