reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

cinamon łojejku ale mialas extra ;-) , a nie chodzil spac za to pozno jak spaliscie do 10?
ja wole jak mlody idzi spac wczesnie i wstaje wczesnie. Choc ja zawsze spioch z natury bylam i spac potrafilam caly dzien ;-) to wole wieczor miec "wolny".

noooo i pamietajcie ze zawsze sie mowi ze drugie dziecko nigdy nie jest takie samo ;-) ja sie boje juz heheheh, bo mlody jest grzeczniutki puki co :sorry: a niunia w brzuszku aktywuje sie zawsze PO jedzonku no i na wieczor to juz szaleje;p
 
reklama
Jol...to Ci zazdroszczę że miałaś takie spokojne noce...mój Beni budził się jak nie co 10 min to co 1 godzinę..masakra to była...potem po miesiącu doszły kolki i juz wogóle można było zwariować...może teraz będzie inaczej...mała w nocy raczej mało aktywana...dopiero jak ja się przebudze to ona też daje znać o sobie
 
Misialina moj tez po 1 miesiacu zaczol miec kolki. Tylko ze ja robilam blad :sorry: podawalam infacol i gdy myslalam ze kolki juz nie wroca to odstawialam go i kolki wracaly :-( oj te noce i woeczory, jak sobie przypomne, masakra... ta bezradnosc...
i pozniej podawalam juz az skonczyl pol roczku i bylo oki :tak:
 
dziewczyny jestem dzis bardzo niespokojna, bo moje małe dało mi przespac cała noc a dzis od rana NIC nie kopie :eek: nawet trząchanie brzucha nie pomaga
tym bardziej się martwię, ze wczoraj nie zazyłam acard`u - bo sie skonczyl, a zle sie czulam i nie mialam sily wyjsc z domu :baffled:
mam nadzieję, ze w niczym nie zaszkodzilam dziecku :-(
 
Gosia, a jadłaś już śniadanko? Mój maluszek po jedzeniu się aktywizuje...

PS. Masz podobno detektor? Sprawdź czy wszystko gra!
 
Gosia, a jadłaś już śniadanko? Mój maluszek po jedzeniu się aktywizuje...
PS. Masz podobno detektor? Sprawdź czy wszystko gra!
hmmm 165/min nie za dużo? ale czemu śpi mała cholera :sorry: matce zawał zafunduje
albo szarżuje, że aż mi niedobrze, albo totalnie zero NIC cisza!
 
a jak to jest z tym karmieniem? karmi sie tylko wtedy kiedy dziecko chce?

musze zakupic jakas ksiazke o karmieniu niemowlat bo zielona jestem jak groszek ;)
 
hehe ja mojemu dzisiaj troche emocji zafundowałam :D zjedliśmy śniadanko i przeczytałam wyniki egzaminu i tak pisnełam głosno ze aż podskoczył biedny ze strachu hehe :D

odwazny po psie albo po mamusi ;) bo zawsze jak cos huknie to chce uciekać :-)

a teraz kręci fikołki i mam ciągle prądy w pipce eh :rofl2:
 
reklama
ironia są różne szkoły, jedne mówią, żeby karmić kiedy dziecko chce, inne, że co trzy godziny. Za to jak przegapisz porę karmienia albo się nie wyrobisz to masz koncert :D
 
Do góry