reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

No to u mnie wczoraj to odwrotnie było. Malutka była cichutka i spokojniutka, aż się trochę zaniepokoiłam, wieczorem dopiero dała mi znać, ze wszystko jest w porządku, bo zaczęła się ruszać i chyba zmieniała pozycję, nie czułam kopniaków tylko tak jakby mnie ktoś od środka masował. Dziś za to od 5 już harcuje i nadrabia wczorajsze zaległości :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laski, moja córa wczoraj była wyjątkowo grzeczna na pomiarach :-) na początku spała, ale potem leniwie poruszała kończynami
całej pupy w rozkroku nie pokazała niestety ale poniewaz nic sie nie majtało to w dalszym ciągu lekarz potwierdził damska pleć

polozenie ma głowką w strone kanału rodnego lewostronne i na lozysku z tyłu :)
buszuje zazwyczaj jak jestem w spoczynku, po sniadanku sobie nozkami rowerek robi i poznym wieczorem jak mamusia usiluje zasnąc hehe
 
Młoda różnie. Czasami nieźle daje czadu, jakbym czkawkę w brzuchu miała. Czy zaczepia mnie rączką czy nóżką nie jestem w stanie stwierdzić :no:
 
beniu chyba jeszce nie jest polozony głowkowo bo roznie czuje dupke i kopanie...ciekawe jak bedzie ulozony w 20 tygodniu ,jeszcze normalnie
 
A moj Benek tak dawal w czwartek nad ranem, ze niespalam od 4. Superrrr))) Nawet tatusia obudzilam zeby mogl tego doswiadczyc, ale on jakis gruboskorny i nic nie czu:(
 
Forever Twoja Krysia :-) albo jest taka spokojniutka albo nie przyszedl jeszcze czas, żeby Ciebie budziła. Jeszcze się tego doczekasz :-)
 
forever u mnie to jest tak, ze obudze sie w srodku nocy ni z tego ni z owego, otworze oczy i zaraz czuje, ze mnie kopie, wiec tak generalnie nie pamietam tego pierwszego kopniaka ktory mnie obudzil, bo jeszcze jestem w stanie pezebudzenia, ale jestem pewna, ze to to ;)))))))))
 
Czy ja nieczuła jestem czy Młoda zbyt nieśmiało bryka, ale nigdy jeszcze Jej się nie udało mnie obudzić. :tak:
forever mój Synek też mnie jeszcze nigdy nie obudził, ale to pewnie dlatego, ze pierwsza wstaje moja... córcia:) i Młody nie ma szans się wykazać;-)w ogóle, jak sobie przypomnę moje wysypianie się do 11 w 1 ciąży, a teraz, to...aż żal mi mnie;-)
 
reklama
Nadzieja ;-) -a w tej wersji to tak :-) Jak tylko zaczynam wracać z krainy Morfeusza to czuję jak mi Młoda chlupie w brzuchu :-D
andariel - wszystkie koleżanki mówią, żeby się w ciąży wysypiać a ja jakoś nie mogę zbyt długo - widać zresztą ;-) szybciej się położę wcześniej niż pośpię dłużej. Może to stad, że podświadomie wiem ile mam rzeczy do zrobienia i innych obowiązków iż nie jestem w stanie się wylegiwać
saffi - czyli wszystko przede mną :laugh2:
 
Do góry