reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

Traschka ,tak dobiłyśmy targu - zgadzam się na Wrocław, to piękne miasto więc i my będziemy miały jakąś frajdę wpadając w odwiedzinki;))
Tylko ja się teraz martwię, żeby Mieszko nie był za niski skoro ta Twoja Marysieńka taka długonoga!:) idę dać mu obiadek co by szybciutko rósł i Marysi dorównywał:) hehe:)

Co do wyglądu naszego syneczka stawiam na czarnookiego bruneta:)
 
reklama
Moja Marysia jak odziedziczy wzrost po mamusi to nie masz się czym martwić, 167 to strasznie dużo nie jest. ALe tatuś 196...:)
I napewno będzie brunetką, chyba brązowe oczka, lub zielone...
 
Kurcze, niech ona po mamusi wzrost dziedziczy bo my nie jesteśmy za wysocy (ja 1,65 a mąż nie wiem dokładnie, pewnie coś ok 1,74) to i Mieszko pewnie nie będzie:)

W ogole dzisiaj byłam na seminarium mgr. i mały mnie tak skopał, ze widziałam ruchy przez bluzkę! Normalnie brzuszek mi falował! Oj, chyba nie lubi mojego promotora!:)
A teraz bardzo boli mnie brzuch, może to od tego jego skakania..
 
Moja Julcia, raczej będzie blondynką, bo ja i mąż jasne włosy mamy. A oczy raczej brązowe po mnie, bo brązowe oczy to gen dominujący, Więc blondyneczka z brązowymi oczkami....po mamusi :-)
 
Silva, to jak u mnie dziewuszka jednak będzie to stoję pierwsza w kolejce do Twojego synka ;)
Jak kolejna dzidzia pójdzie w ślady brata to będzie blondynem/blondynką o niebieskich oczach :)
 
Łeee, spóźniłam się ;) No nic, w sumie to jeszcze za bardzo się wychylać nie mogę, bo nie wiem kto tam pomieszkuje u mnie :)
 
Doris u mnie też powinna być blondyneczka o brązowych oczkach...po mamusi.No ale ja to swoje naturalne to mam taki ciemniejszy blond:zawstydzona/y:Mój Igor urodził się czarny jak kruk...a z czasem mu pojaśniały włoski no i teraz znowu ciemnieją :)
Ale mnie teraz Gracja moja kopie...chyba zazdrosna,że mówi się o braciszku...:-p
 
Wczoraj miałam niezbyt miłą rozmowę z szefem. I moja niunia była chyba tak samo zła jak ja, bo podczas rozmowy myślałam, że wyskoczy z brzucha i nakopie mojemu szefowi:tak::-D.
A dziś byłam na szkoleniu cały dzień ze zmian VAT-u i też strasznie szalała. Chyba księgowy/a z niuni nie będzie:no::-).
 
reklama
Ale moja Marysia się rozbrykała... zawsze kopała lub bulgotała po lewej, a dziś wieczorkiem niesmiało połaskotała po lewej po czym znacznie śmielej przeniosła się na środek aż nagle dostałam wielkiego kopa lekko po prawej! NIe wiem co ona tam wyrabia, niezłe tańce w środku:) Fantastyczne uczucie, tym bardziej, że ja w dalszym ciągu słabo odczuwam ruchy. Czasem dostanę porządnego kopniaka ale to raz na kilka dni:)
 
Do góry