reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

reklama
Ha! Dziś w nocy wreszcie poczułam coś więcej niż smyranie! Dostałam 3 porządne kopy, z których pierwszy mnie obudził!!! Dwa kolejne juz jakby słabsze:) Rewelacja!!! :)
 
Traschka, idziemy łeb w łeb z tymi ruchami naszych Maluszków- widzisz jak oni do siebie pasują? Podobne mają charakterki od poczęcia;)))
 
oj co ja poradze ze dla mamy ten psiak jest jak dziecko ;) i w sumie w takim celu został kupiony..bo ja wyjeżdzałam na studia i pomyślałam że dobrze będzie jak będzie ktoś na moje zastępstwo :)

moj cos sie dzis nie chce obudzic i nie smyra ide moze cos zjesc i sie polozyc :)
 
W Zielonej pięęęknie, zapraszamy jak Marysia będzie już na świecie :)) ale wiesz- oni muszą zamieszkać w połowie drogi między nami dwiema:) żebyśmy obie dały radę na stare lata ich odwiedzać!:) hihi:)
 
reklama
Ironia doskonale cię rozumiem z tym psiakiem. Ja przyprowadziłam sunię 3 m-ce przed ślubem moim - taką przybłędę, ktoś ponoć ją wyrzucił z auta. Było ciężko bo dostała parwowirozę i była troche jeszcze wychudzona - a teraz leży w łóżku w nogach między moja mamą a tatą :-D I mam wrażenie że czasami traktują ją jak córkę :-)
 
Do góry