reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

Aestima, Traschka - gratulejszyns:)))

PS. Widzę, że tu jakieś ciemne interesy w tle... A co z moim synciem? Jakaś kandydatka? Też obiecuję bezkonfiktową teściową w pakiecie;P
 
reklama
Hahaha;). To ja chce zabookowac jakaś lady dla mojego Benjamina! Podaje rysopis. 182wzrostu, ciemnie oczy, brązowe wlosy. Kandydatury wraz ze zdjęcie usg proszę wysyłać na priv. ;p
 
a jak myślicie czy to jak dziecko sie teraz budzi w nocy itd bedzie się przekładać troszkę chociaz na to jak będzie po porodzie?

Teraz nasze maluszki beda czesciej spac w dzien a baraszkowac w nocy. Z bardzo prostego powodu - w dzien chodzac kolyszemy je i dobrze im sie spi. W nocy jak robi sie spokojnie zaczynaja "biegac", tak samo jak sie plozymy w dzien.
Po porodzie kazde dziecko jest inne, ale mozna je dosc szybko ustawic na rytm dzien-noc.
 
kurcze jak sie dowiem w poniedziałek, to albo do was dołączę albo po-rywalizuję o względy przystojniaków ;-), a nasze dziecko raczej będzie brunetem/tka o brązowych oczkach :-), tak po obu rodzicach
 
reklama
U nas trudno powiedzieć :) ja mam jasne włosy ii niebieskie oczy, mąż też oczy niebieskie, ale włoski trochę ciemniejsze niż ja. Za to podejrzewam, że maluszek może mieć geny po dziadku (moim tacie). Jak się urodziłam miałam podobno kruczoczarne loki i ciemną cerę, dopiero po roku wyblakłam ;P
 
Do góry